Neretas novada LTF bijušie biedri aicināti pieteikties konferencei

Šogad aprit 30 gadu, kopš 1988.gada 7.-8. oktobrī Rīgā tika dibināta Latvijas Tautas fronte (LTF). Par godu šim notikumam 8.oktobrī Dailes teātrī, Brīvības ielā 75, Rīgā notiks konference “Latvijas Tautas fronte par neatkarīgu un demokrātisku Latviju, LTF-30”. Konferenci rīko 4.maija Deklarācijas klubs un TF muzeja sabiedriskā padome sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju. Neretas novada LTF bijušie biedri, kuriem ir interese piedalīties  šajā konferencē , tiek aicināti līdz 2018.gada 17.septembrim plkst. 15.00 pieteikties Neretas novada pašvaldībā pa e-pastu: dome@neretasnovads.lv vai personīgi novada pagastu pārvaldēs. Konferences sākums Rīgā plkst. 11.00.

Transports tiks nodrošināts. Dalības maksu nodrošina pašvaldība.

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other