Neretiešiem panākumi Biržu vieglatlētikas sacensībās

Septembra nogalē Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas vieglatlēti kopā ar treneri Zigurdu Karolu piedalījās sacensībās. Neretiešu delegācija 20.septembrī saņēma uzaicinājumu piedalīties Biržu pilsētas sacensībās, kur mērojās spēkiem ar Lietuvas sportistiem. Sacensībās kopā piedalījās 14 jauniešu.

Rajana Al Atriba  ieguva 1.vietu  60m un arīdzan 1.vietu 30m, Tabitai Ragelei – 3.vieta 300m,  Kasparam Vasiļjevam 1.vieta – 60 m un 3.vieta – tāllēkšanā. Patrīcija Dardece ieguva 2.vietu augstlēkšanā, Evelīna Šimēna – 1.vietu augstlēkšanā, Ramona Kazule – 2.vietu tāllēkšanā, Kristiāna Luīze Dambrāne – 2.vietu augstlēkšanā, Alise Vaičulena – 3.vietu augstlēkšanā, Sintija Pavlova – 1.vietu tāllēkšanā un 3.vietu 60m.

Sacensību noslēgumā gandrīz visi dalībnieki veica arī jūdzes masu skrējienu pa Biržu parku. Finišā katrs saņēma piemiņas medaļas. Skrējienā vēl bez godalgotajiem piedalījās arī Konstantīns Ozarickis, Roberts Mačeks, Viktorija Dardece un Kristiāns Bartkus.

Daiga Meldere

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other