Oļģerta Šabanska kauss

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 28.septembrī notika Neretas vidusskolas absolventa Oļģerta Šabanska iedibinātā kausa izcīņa volejbolā vīriešiem. Šī kausa izcīņu Šabanska kungs iedibināja un atbalstīja kā Neretas vidusskolas absolventu un esošo skolēnu sacensības jau daudzus gadus atpakaļ. Bet ņemot vērā daudzus objektīvus apstākļus, pēc Oļģerta Šabanska ierosinājuma, jau trešo gadu šā kausa izcīņā piedalās Neretas un apkārtējo novadu vīriešu volejbola komandas.

Sestdien uz sacensībām ieradās komandas no Vecumnieku, Kokneses, Neretas novadiem un Jēkabpils pilsētas. Komandu sastāvos kā pretinieki laukumos dažās spēlēs spēlēja trīs paaudžu volejbolisti, jaunība, ātrums, spēks pret pieredzi, nosvērtību un apdomību. Cīņa par kartru punktu ikvienā spēlē bija aizraujoša un azartiska. Nezaudējot nevienu spēli Oļģerta Šabanska kausu izcīnīja Ivara Māliņa trenētie Kokneses vidusskolas volejbolisti Kristers Dardzāns, Matīss Petjukevičs, Edgars Kalnozols, Mikus Gabronovs, Matīss Zaļais, Atis Blaus, Raivis Pālēns un Kristers Leķis, sudrabs Neretas volejbolistiem Mārim Orlovam, Viktoram Kudrjašovam, Aldim Muraško, Aivaram Kupetim, Raimondam Klaucānam, Andrejam Ivanovam, bronzas godalgas Jēkabpils komandai.

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other