Lauku atbalsta dienests izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu aktivitātēs “Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība”, “Ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību dažādošana” un “Tūrisma aktivitāšu veicināšana”

Trešās kārtas pieejamais publiskais finansējums:

1.1.  aktivitātēm “Ar lauksaimniecību nesaistītu darbību attīstība” un “Ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību dažādošana”- 11 994 000 EUR

1.2. aktivitātei “Tūrisma aktivitāšu veicināšana” – 10 000 000 EUR 

Atbalsta intensitāte:

  • 50% – no projektā apstiprinātajām attiecināmajām izmaksām par ieguldījumiem energoefektīvās ēkās;
  • 40% – no projektā apstiprinātajām attiecināmajām izmaksām;
  • 35% – no projektā apstiprinātajām attiecināmajām izmaksām lielajiem komersantiem, kas neatbilst regulas Nr. 651/2014 I pielikumā noteiktajai mikrouzņēmumu, mazo un vidējo uzņēmumu definīcijai (attiecas tikai uz lauksaimniekiem);
  • 25% – no projektā apstiprinātajām attiecināmajām izmaksām mobilās tehnikas iegādes gadījumā.

Projektu iesniegšana no 2018.gada 18.jūnija līdz 2018.gada 18.jūlijam

Detalizētāku informāciju pieprasiet pa tel. +371 26557422 vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.” target=”_blank”>info@invex.lv

Vairāk lasiet: http://www.invex.lv/lv/news/139

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other