Skanīgs brīdis atpūtai

4.oktobra pēcpusdienā Neretas kultūras namā pulcējās gan cilvēki, kuri saistīti ar skolu un skološanu, gan tie, kuri gāja uz tikšanos ar Nacionālā teātra aktieri Mārtiņu Eglienu un komponistu, pedagogu un mūziķi Valdi Zilveri, kas uzstājās ar Skolotāju dienai veltītu koncertprogrammu. Pirms svētku koncerta domes priekšsēdētājs uzrunāja klātesošos, uzsverot skolotāju īpašo lomu sabiedrības veidošanā, cilvēku raksturu izkopšanā un talantu atklāšanā, un apsveica pedagogus Skolotāju dienā.

Mārtiņš Egliens koncertprogrammu uzsāka ar emocionālu pateicības dzejoli skolotājiem, atzīstot, ka parādu viņu devumam var atdot, tikai darot kādam citam labu, dodot citam. Mākslinieku izpildījumā skanēja gan jautras, gan liriskas, gan domāt rosinošas dziesmas no dažādu teātru izrādēm. Izskanēja arī pa kādam gaumīgam jokam. Mārtiņš Egliens prasmīgi līdzdziedāšanā iesaistīja arī publiku.

Tas bija skanīgs atpūtas brīdis pēc spraiga darba, tā bija novada domes pateicība mūsu novada pedagogiem par viņu nesavtīgo darbu.

Žanna Miezīte

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other