“Ar dziesmu pie draugiem!”

Kad lielie lauku darbi apdarīti, tad var arī atvēlēt laiku, lai apmeklētu kādu no kultūras pasākumiem. Tā svētdien, 6. oktobrī, Mazzalves pagasta pārvaldes zālē ar koncertprogrammu “Ar dziesmu pie draugiem!” viesojās Bārbeles tautas nama amatierteātris “Bārbelīši” pulcinot tos, kam tuva dziesma un dziedāšana.

“Bārbelīši” ir viens no retajiem amatierteātriem, kurā dalībnieki ne tikai spēlē teātri, bet arī dzied, turklāt viņu koncertos dziedāt līdzi tiek aicināti arī klausītāji. Koncertprogrammā Ērberģē izskanēja tautā labi zināmas un iemīļotas dziesmas. Mazzalviešiem koncerts tik ļoti “gāja pie sirds”, ka tā noslēgumā mākslinieki tika lūgti vēl kopā nodziedāt tautasdziesmas “Pie Dieviņa gari galdi” un “Bēdu manu lielu bēdu”. Sirsnīgs paldies amatierteātra “Bārbelīši” dziedošajiem aktieriem un vadītājam Imantam Pavinkšnim par skanīgo koncertu!

Kultūras darba organizatore Mazzalves pagastā, Solveiga Koklevska

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other