Muzikāls sveiciens 5.oktobra rītā

Ar muzikāli rudenīgu sveicienu 5.oktobra rītā visus neretiešus sveica Staburaga muzikālā apvienība. Ikkatrs, kas devās uz Rudens gadatirgu, varēja klausīties skaistajās dziesmās.

Kaut laiks bija vēss un rudenīgs, skatītāju un klausītāju netrūka. Viņus pat nebiedēja rudenīgais vējš, kas ik pa laikam sapurināja  ozola zarus un nometa pa kādai dzeltenai ozollapai. “Visskaistākām  ogām pasaulē, pilni šoruden pīlādžu zari…” ar šo dziesmu Staburaga muzikālā apvienība iesāka nelielo koncertu.  

Koncertā tika izdziedātas I.Kalniņa, V.Atāla, R.Paula. u.c. autoru dziesmas. Tēma par mīlestību. Pati ansambļa vadītā Diāna Austra Vaice ir apveltīta ar brīnišķīgu balsi. Viņas ansamblī ar tikpat labām balsīm dzied: Gunta Salmiņa un Inga Albiņa. Ģitāras pavadījumu spēlēja Artis Salmiņš. Šis ansamblis pastāv pilnus divus gadus, tā stāsta Diāna. Ansamblim ir pat izveidota koncertprogramma ar kuru priecē ne tikai sava novada ļaudis, bet arī apkārtējo pagastu iedzīvotājus. Diāna ir radoša un darbīga persona, par to liecina daudzie kolektīvi, kurus viņa vada: Staburaga pagasta sieviešu vokālai  ansamblis “MiLaRe”, Pļaviņu sieviešu koris “Loreleja”, Jaunjelgavas novada jauktais koris “Vīgante”.

Koncerta noslēgumā ansamblis izpildīja Diānas Austras Vaices komponēto dziesmu par prieku.

 Prieks vairo cilvēkos pozitīvās emocijas un es ceru, ka tie cilvēki, kuri bija atnākuši uz koncertu, guva tikai pozitīvas emocijas!

Paldies ansamblim un visiem, kas atrada laiku būt kopā rudenīgajā rītā!

Neretas kultūras nama vadītāja

Inita Kalniņa

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other