Sezona sākusies

Aizkraules novada sporta skolas meiteņu volejbola treniņgrupas audzēknes šajā sezonā Latvijas Volejbola federācijas rīkotajās sacensībās jaunatnei, startē divās vecuma grupās U15 un U16.

Rēzeknē, 5. un 6.oktobrī notika pirmā posma spēles U15 vecuma grupā. Kopumā U15 grupā startē 17 komandas. Mūsu apakšgrupā bija 5 komandas – divas Rīgas volejbola skolas, Minusas/Jūrmalas volejbola skola, Rēzeknes sporta skola un Aizkraukles NSS/Nereta. Uz pirmo posmu devās Endija Kapele, Amanda Regute, Annija Anna Arāja, Elza Ivanova, Līva Ieviņa, Zita Tihonova, Annemarija Rāviņa, Gabriela Ignatika. Pirmā spēle ar Rēzeknes volejbolistēm nesagādāja grūtības, izcīnījām uzvaru 3:0   ( 25:13; 25:13; 25:8 ).

Otrajā spēlē ar Rīgas VS nācās meitenēm demonstrēt meitarību un raksturu visā spēlē, īpaši setu galotnēs. Ar ko mūsu volejbolistes izcili tika galā, rezultātā uzvara 3:0 (25:18; 25:23; 29:27 ). Šis bija izcils komandas panākums, kura pamatā bija saskaņota un mērķtiecīga visu meiteņu sadarbība laukumā, līderu Amandas Regutes un Endijas Kapeles nevainojamā spēle. Otrajā dienā pirmā spēle ar pagājušā gada čempionēm otru Rīgas VS komandu. Mūsu volejbolistu spēle bija laba un mēs kā vienīgie no grupas pagājušā gada čempionēm atņēmām vienu setu, zaudējums 1:3 (14:25; 25:22; 9:25; 14:25 ). Otrajā spēlē ar Minusas/Jūrmalas VS komandu meitenes pazaudēja spēli, netika galā ar servju uzņemšanu, pieļāva pārāk daudz nepiespiestas kļūdas. Rezultātā zaudējums 1:3 (22:25; 15:25; 25:22; 8:25). Apakšgrupā tika izcīnīta 2.vieta, atstājot aiz sevis Rīgas VS, Minusas/Jūrmalas VS un Rēzeknes sporta skolas volejbolistes. Aizvadītās kārtas rezultāts ir labs, pirmās dienas spēlēs meitenes apliecināja sevi, parādīja raksturu un ņemot vērā to, ka komanda traumu dēļ nebija pilnā sastāvā, tas vieš cerības, ka šādu „pirmo” dienu sezonas laikā būs dadz vairāk.

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other