Divu paaudžu panākumi

Rīgā 23. oktobrī O-Sands pludmales volejbola laukumos, norisinājās starptautisks pludmales volejbola turnīrs jaunietēm U16 grupā  MC Donalds kauss.

Lai gan jau pilnā sparā rit kasiskā volejbola sezona Neretas  volejbolistes Amanda Regute un Endija Kapele, sudraba medaļu laureātes Latvijas pludmales volejbola čempionātā, startēja arī MC Donalds kausa izcīņā. Šos divus sporta veidus vienlaicīgi savienot un būt līderēm gan klasiskajā volejbolā, gan pludmales laukumos ir ļoti sarežģīti, tomēr meitenes ar to brīnišķīgi tiek galā, un tas jau ir viņu dzīves stils!

Uz starptautisko turnīru ieradās 15 meiteņu komandas, tai skaitā divas no kaimiņvalsts Lietuvas. Amanda Regute/Endija Kapele apakšgrupā pārliecinoši uzvarēja Minusas volejbola skolas pāri 21:14 un Beach box divas komandas 21:2; 21:6, automātiski iekļustot ¼ finālā. Ceturtdaļfinālā nācās spēlēt atkal ar Minusas VS volejbolistēm, un atkal izcila uzvara 21:5! Pusfinālā tika sagrauts Lietuvas pāris Agile Astapoviciute/Dominyka Lape 21:8. Finālā Amanda Regute/Endija Kapele tikās arī ar Lietuvas volejbolistēm Liviju Vilkeluti/Vakari Silicuti. Arī finālu meitenes aizvadīja nevainojami, izcīnot uzvaru abos setos 21:11 un 21:10. Čempionēm bija izcila diena, izcilas spēles un izcils panākums, vecākiem prieks un gandarījums par lietderīgi ieguldītajiem līdzekļiem meiteņu izaugsmē!

Arī Neretas senioru komanda 26.oktobrī Priekuļu kausa izcīņā 45+ vecuma grupā demonstrēja aizraujošu spēli, kas kopumā nesa panākumus. Uz turnīru bija ieradušās 7 komandas no Priekuļiem, Lubānas, Saulkrastiem, Preiļiem, Gulbenes, Viļķenes un Neretas. Turnīrā izspēlēja apli, kur katra komanda tikās savstarpēji. Kopā tika izspēlētas 6 spēles un tikai viens zaudējums zelta medaļu ieguvējiem Preiļu volejbolistiem. Neretas vīriem – sudrabs!

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other