Jāņa Petroņa piemiņas turnīrs basketbolā

26.oktobrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa  vidusskolas sporta angārā norisinājās jau ceturtais Jāņa Petroņa piemiņas turnīrs basketbolā vīriešiem. Turnīrā piedalījās komandas no Neretas, Rīgas, Ilūkstes, Aizkraukles un Pandeļiem (Lietuva).  Ļoti sīvā spēlē pirmo uzvaru  izcīnīja Neretas komanda. Ļoti stabilu un skaistu spēli un savu pārākumu pierādīja pirmie šī turnīra uzvarētāji – komanda Emerald, kas arī izcīnīja pirmo vietu turnīrā.

Labu spēli pret Ilūkstes komandu parādīja Neretas komanda, kas no mīnus 11 punktiem atspēlējās, meistarīgi izspēlējot  pēdējo uzbrukumu, kurā bija palikušas tikai 3 sekundes. Par spēles varoni kļuva Miks Saldovers, kurš līdz ar spēles signālu iemeta divpunkta metienu un uzvarēja ar rezultātu 43:42.

Ilūkstes komanda uzvarēja Pandeļu komandu, un līdz ar to turnīra pēdējā spēle izšķīra vietu izvietojumu no otrās līdz ceturtajai vietai. Līdzīgā spēlē Neretas komanda uzvarēja  Pandeļu komandu, un pirmo reizi izcīnīja ne tikai 2.vietu turnīrā, bet arī pirmās medaļas šajā turnīrā. Līdz ar to pirmo vietu ieguva komanda Emerald , kuras sastāvā spēlēja Māris Vāverāns, Alvis Valdemiers, Ģirts Ārnītis, Arnolds Ārnītis, Nauris Eglītis, AndisRudzītis un Gatis Grietiņš. 2.vietu ieguva Neretas komanda, kuras sastāvā spēlēja Miks Saldovers, Kristiāns Dimitrijevs, Klāvs Zigurds Kalnāre, Artūrs Zastupņevičs, Mairis Dzenis, Kristaps Možeiks, Dāvis Plusniņš un Markuss Sloka. Trešo vietu izcīnīja Ilūkstes komanda jeb Pilskalne, ceturto vietu – Pandeļu komanda un piekto vietu – Aizkraukles jauniešu komanda, kura cīnījās godam

 Trīspunktu konkursā un metienā no centra uzvarēja spēlētāji no Pandeļu komandas. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP tiesneši atzina Edgaru Ārnīti.  Mairis Dzenis atzīst, ka viņam kā sporta skolotājam lielākais prieks ir kopā ar saviem audzēkņiem spēlēt un izcīnīt 2.vietu turnīrā. Tas ir tas pats, kas izcīnīt uzvaru turnīrā.  M.Dzenis pateicas saviem komandas puišiem, liels paldies Jāņa Petroņa ģimenei par atbalstu, rīkojot pasākumu, paldies Mārtiņam Bērziņam, kas palīdz ar kausu un medaļu sagādāšanu un  balvām, basketbola kluba BK VEF “Rīga” klubam par daudzveidīgo un bagātīgo dāvanu klāstu , SIA “Falko” vadītājai Jolantai Krjahovai, kas jau daudzu gadu garumā atbalstījusi  turnīrus ar salduma balvām. Nākamgad būs jau piektais turnīrs, un  cerams nākamgad būs lielāks līdzjutēju apmeklējums. Tiekamies 2020.gada 31.oktobrī!

                        Daiga Meldere

Mairis Dzenis

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other