Latvijas Jaunatnes Kausa finālspēles

Ar finālspēlēm 9.novembrī noslēdzās Latvijas Jaunatnes Kausa izcīņa volejbolā meiteņu U15 vecuma grupā. Šajā grupā startēja 17 sporta skolu komandas. Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā norisinājās spēles par 6.-8. vietām.

Pirmajā spēlē tikās Aizkraukles NSS/Nereta volejbolistes Endija Kapele, Amanda Regute, Elza Ivanova, Līva Ieviņa, Annija Anna Arāja, Annemarija Rāviņa, Gabriela Ignatika, Zita Tihonova, Elīna Regute ar Gulbenes BJSS volejbolistēm.  Pārliecinoši  25:13 pirmo setu uzvarēja Aizkraules NSS/Nereta. Otrajā setā šī parliecība negatīvi ietekmēja meiteņu spēli un tikai seta pagarinājumā izdevās izraut uzvaru 27:25. Trešo setu meitenes nospēlēja izcili 25:9 un spēlē ar 3:0 uzvarēja Gulbenes BJSS.  Otrajā spēlē Liepājas Sporta Spēļu skolas komanda tikās ar Gulbenes BJSS volejbolistēm un Liepāja uzvarēja 3:1. Pēc šīm spēlēm bija skaidrs, ka cīņa par uzvaru šajā finālposmā norisināsies starp Aizkraukles NSS/Nereta volejbolistēm un Liepājas Sporta Spēļu skolu. Pirmo setu mūsu volejbolistes iesāka pārliecinoši un ātri izvirzījās vadībā 8:2, tomēr liepājnieces attapās, izlīdzināja rezultātu un uzvarēja setu 25:23. Otrajā setā pārliecinoša uzvara 25:15 arī Liepājas volejbolistēm. Trešais sets AizkrauklesNSS/Neretas komandai sākās vēl draudīgāk 0:6, tomēr pašā seta izskaņā mūsu volejbolistes svinēja uzvaru 27:25. Ceturtajā setā aizraujošā un dramatiskā cīņā 25:22 atkal uzvaram Liepāju! Piektajā setā laukumā dominēja Aizkraules NSS/Nereta volejbolistes un uzvarēja setā 15:9. Šai spēlē meitenes izcīnīja ļoti vērtīgu uzvaru 3:2 pār Liepājas volejbolistēm un kopvērtējumā valstī izcīnīja 6.vietu!

Meiteņu karjerā šī bija pirmā uzvarētā spēle no 0:2 uz 3:2! Šāda pieredze ir nepieciešama, kas dod ticību un pāliecību saviem spēkiem. Amanda Regute un Endija Kapele, pateicoties visas komandas veiksmīgai sadarbībai, bija  rezultatīvākās  spēlētājas finālposmā.

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other