Neretas novada jaunieši Sēlijas Jauniešu dienās iegūst pirmo vietu

No 18. līdz 19. augustam Ilūkstes novada Dvietes muižas parkā notika 4. Sēlijas Jauniešu dienas. Šis ir sportisks un izklaidējošs pasākums, kurā jaunieši var pierādīt sevi, kā arī dibināt jaunus kontaktus, satiekot jauniešus no visas Sēlijas. 

Pasākuma atklāšanā jauniešus uzrunāja Jaunjelgavas un Ilūkstes domes priekšsēdētājs, SNAJP „SēJa” priekšsēdētāja Madara Zeltiņa. Pēc iekārtošanās telšu pilsētiņā sākās sportiskās aktivitātes, kurās Neretas novadu pārstāvēja Edīte Grigalovičina, Liāna Roze, Matīss Kupcis, Armands Gorbačovs, Kaspars Ozoliņš, Markuss Sloka un Valters Duks. Jaunieši strītbolā ieguva 3. vietu, bet  orientēšanās sacensībās un burbuļfutbolā – 1., līdz ar to kopvērtējumā par visām aktivitātēm mūsu jaunieši izcīnīja 1. vietu!

Paralēli  sportiskajām aktivitātēm jauniešiem bija iespēja uzzināt ko jaunu un pieteikties Nacionālajos bruņotajos spēkos,  nofotografēties foto stūrītī, piedalīties individuālajos pārbaudījumos un zīmēt grafiti gleznas.  Pēc apbalvošanas notika koncerts ar Patrishas, Elizabetes Gailes un reperu apvienības R.2.R.S.  piedalīšanos, vēlāk – diskotēka. Otrajā dienā jauniešus modināja rīta rosme, pēc kā sekoja pārgājiens uz lauku sētu „Vidzemnieki” un P. Sukatnieka mājām „Apsītes”.

Nākamgad 5. Sēlijas Jauniešu dienas notiks Krustpils novadā.

Madara Zeltiņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other