Valsts svētku novusa turnīrs

Tieši Valsts svētkos, 18.novembrī, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā notika tradicionālais novusa turnīrs vīriešiem.

Šogad uz turnīru ieradās seši dalībnieki Juris Budris, Dainis Ozoliņš, Mairis Dzenis, Juris Narogs, Armands Andersons, Imants Silavs.

Sacensību laikā katrs dalībnieks tikās ar katru, izspēlējot trīs partijas, neatkarīgi no izcīnīto uzvaru skaita. Par katru uzvarētu partiju ieguva vienu punktu un katrs izspēlējot 15 partijas varēja savākt max punktu skaitu – 15. Pirmo vietu un kausu “Meistars”, uzvarot 11 partijās, izcīnīja Juris Narogs, jāatzīmē, ka šis jau ir otrais šada veida panākums Jurim. Otro vietu, uzvarot desmit partijās, izcīnīja Juris Budris. Trešajā vietā ar astoņām uzvarētām partijām sporta vecmeistars, joprojām jaunais, Dainis Ozoliņš!

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other