20. novembris – Mazzalves pamatskolas dzimšanas diena

Skolas 89.dzimšanas dienas temats šogad „Mēs blēņojamies’. Katram no mums šogad gājis, kā nu gājis – citam raibi, citam ne tik raibi, bet citam kolosāli labi.

Ja darām blēņas, tad negribam, lai par tām uzzina. Bet tomēr uzzina, varbūt pēc mēneša, varbūt pēc gada. Noteikti ir blēņas, par kurām neuzzinātu, bet pašiem vien niez mēle, lai kādam pastāstītu. Tā nu skolas direktoram  Aivaram Miezītim, pagasta pārvaldes vadītājai Zeltītei Odiņai,  kā arī mājturības skolotājam Kasparam Baltacim bija iespēja dalīties atmiņās par savām bērnības  un skolas laiku blēņām.  Un tad mēs uzzinājām, ka arī viņu laikā neiztika bez blēņām.

Kad nu viss bija pastāstīts, aicinājām iedegt 3 sveces, katrai no svecēm bija savs iemesls – par skolas neizmirstamajām blēņām svecīti iededza skolas direktors Aivars Miezītis, par blēņām, kuras sauc  ,,Aizbēgšana no stundām’’, svecīti  iededza Ervīns Ūzans, par labajām skolas blēņām pēc stundām – Andžejs Savelis.

Tad nu bija laiks bērnu kolektīviem parādīt sagatavotos blēņu priekšnesumus. Bija daudz dažādu priekšnesumu – gan dziesmas, gan dejas, gan eksperimenti. Pat Pepija bija ieradusies.

Blēņas ir blēņas, ja tās nav ļaunas, Mēs gribējām pastāstīt, ka skolā ne tikai mācāmies, bet arī darām blēņas, bet pēc šīm blēņām neviens neraud, jo tās nav sliktas.

Beigās nodziedājām  skolas himnu  un aicinām zālē ievest kliņģeri ar svētku dzirkstošajām svecītēm. Prieks bija neaprakstāms!

Kad kliņģeris tika apēsts, visi devās  uz stundām, bet bez blēņām (vai tiešām?)

Pasākumu vadīja  astotās klases zēni –

Niks un Mareks

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other