Latvijas gadadienas pasākums Mazzalves pamatskolā un Valsts sociālajā aprūpes centrā ,,Mēmele’’

Mazzalves pamatskolā, tāpat kā visā Latvijā, svinējām Latvijas 101. dzimšanas dienu. Pasākumus vadīja skolnieces Zanda Zariņa, Karīna Griķe un Sidnija Andersone. Šī pasākuma ,,Latvijas skaistums dažādos gadalaikos’’ scenāriju veidoja latviešu valodas skolotāja Silvija Lisovska.  

Priekšnesumos piedalījās Mazzalves pamatskolas 1.-9. klašu skolēni.  Pulciņu vadītāji kopā ar pulciņu dalībniekiem bija sagatavojuši interesantus priekšnesumus – dejas, dziesmas, dzejas kompozīcijas, kā arī dzejoļus.  9. klases skolēns Artis Pauniņš Latvijas skaistumu parādīja īpaši sagatavotā prezentācijā attēlos, kuri atklāja Latvijas krāsainību un bagātību.  Ar interesi skolēni noskatījās 5 min. garu video filmu, kā ārzemnieki redz Latvijas skaistumu. Pasākumā izskanēja dažādas dziesmas, piemēram, ,,Sveču balle ‘’, ,,Liru lī’’, ,,Lai ir’’ un ,,Mazs bij’ tēva novadiņis’’, skatītājiem valsi dejoja sarīkojuma deju pāris Karīna Griķe un Niks Linmeijers, koncertā redzējām arī deju ,,Rudā lapsa” meiteņu deju kolektīva izpildījumā.

Pēc pasākuma visi skolēni un skolotāji devās skolas pagalmā, lai iedegtu  svecītes skaitlī 101. Skolēnus uzrunāja skolas direktors Aivars Miezītis,  novēlot mīlēt savu valsti un būt atbildīgiem par to, kas notiek Latvijā.

Šajā pašā dienā Mazzalves pamatskolas skolēnu grupa ar koncertprogrammu devās uz Mēmeles sociālās aprūpes centru, lai priecētu tā darbiniekus un klientus.

Pasākums kopumā izdevās ļoti pārdomāts, un priecēja visus skatītājus – gan lielos, gan mazos.

                                                                                    Karīna Griķe, Sidnija Andersone

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other