Mazzalves un Pilskalnes pašdarbības kolektīvi koncertē Lonē

23. novembra vakarā Mazzalves un Pilskalnes pašdarbības kolektīvi posās uz Loni, kur Lones tautas namā notika Ābolu balle. Šis pasākums Lonē ir kļuvis par tradīciju un allaž tiek kupli apmeklēts. Tanī piedalās saimniecības un kooperatīvie uzņēmumi, kas nodarbojas ar ābolu audzēšanu un pasākuma laikā tiek sveikti un sumināti gan šo saimniecību vadītāji, gan labākie darba darītāji.

Pasākumā priekšnesumu sniedza Pilskalnes senioru deju kopa “Kamenes” (vadītāja Aina Vadzīte), Mazzalves amatierteātra “Tradare” dalībnieki (vadītāja Silvija Lisovska), Mazzalves brīvā stila deju kopa “Mozaīka” (vadītāja Dzintra Noreika) un dziedātāju kopa “Mazzalve”, kurai šī bija pirmā uzstāšanās kopā ar jauno vadītāju Arni Čakstiņu. Pašdarbības kolektīvi loniešus iepriecināja ar koncertuzvedumu, kurā stāsts ir par jauno, bet izvēlīgo saimnieku Pēteri, kurš precību nolūkos izbrauc visu novadu, līdz beidzot atrod sievu pēc sava prāta. Paldies pasākuma rīkotājiem par uzaicinājumu un sirsnīgo uzņemšanu!

Solveiga Koklevska, kultūras darba organizatore Mazzalves pagastā

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other