Zemgalē notikusi tradicionālā “Gada uzņēmēju” godināšana

Skaistajā Rundāles pilī šī gada 29. novembrī jau ceturto reizi notikusi tradicionālā Zemgales Gada uzņēmēju godināšana. Visu 22 Zemgales pašvaldību nominētajiem laureātiem – uzņēmumu īpašniekiem vai viņu pārstāvjiem Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un pašvaldību vadītāji pasniedza reģiona Atzinības rakstu, piemiņas velti un 500 eiro naudas balvu.

Titulu “Gada uzņēmējs Zemgalē 2019” no Neretas novada ieguva Mazzalves pagasta Z\S “Bērzi” īpašnieks Armands Zeltiņš. Viņš ikdienā nodarbojas ar gaļas liellopu audzēšanu. Savā saimniecībā nebaidās ieviest dažādas inovācijas un sadarbojas  ar ārvalstu pārdevējiem, lai iegūtu tehniku, kas atvieglotu ikdienas darbus. Uzņēmējs aktīvi iesaistās novada vides sakopšanas talkās, atbalsta dažādus mazākus un lielākus pasākumus.

Sarīkojuma laikā dalībnieki varēja baudīt Rundāles pils viesmīlību, ieklausīties Dobeles Mūzikas skolas audzēkņu, Salas novada vokālistes Adrianas Turlajas un Rundāles novada sieviešu vokālā ansambļa “Naktsvijoles” muzikālos priekšnesumus.

 

Agnese Putniņa

Zemgales plānošanas reģiona rīkotais svinīgais pasākums “Gada uzņēmējs Zemgalē 2019” Rundāles pilī 2019. gada 29. novembrī. | Foto: Ruslans Antropovs / rusantro.com

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other