Tūrisma izstādē aicinām uz savu novadu

3.-5.februārī Rīgā Ķīpsalā notika tradicionālā tūrisma izstāde “Balttour-2018”, kurā kopējā Sēlijas pudurī tika pārstāvēts arī Neretas novads. Gatavojoties izstādei, reklāmu par sevi izstrādāja tūrisma piedāvājuma veidotāji no Jāņa Jaunsudrabiņa muzeja “Riekstiņi”, Neretas baznīcas, Ērberģes muižas. Aicinājām ciemos arī uz Zandas Rageles māla darbnīcu, uz Pilkalnes muižu, uz Neretu kā Jaunsudrabiņa dzimto vietu…

Izstādes apmeklētājus interesēja mūsu piedāvājumi, bet vēl jāatrisina nakšņošanas jautājumi, ja tiek organizēts divdienu brauciens lielām grupām pa Sēliju, kur būtu iekļautas apskates vietas Neretas novadā. Arī ēdināšanas pakalpojumi mūsu pusē nepietiekami. Daudz interesentu skolēnu grupām. Par Leišmales apceļošanu interesējās velobraucēji.

Tūrisma pakalpojumu klāsts Neretas novadā vēl noteikti ir papildināms. Vajadzīga tikai radoša izdoma un griba.

Izstādē kā vienmēr aktīvi piedāvāja gastronomisko tūrismu, un novadi reklamēja savus mazos mājražotājus.

“Balttour” apmeklēja arī tūrisma organizatori no kaimiņvalstīm Mums vairāk jāsadarbojas ar lietuviešiem. Arī viņi ir ieinteresēti.

Žanna Miezīte

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other