Ainara Mielava koncerts Ērberģes muižā

Piektdiena. 13.decembris. Vakarā daudzie Ainara Mielava daiļrades cienītāji pulcējās Ērberģes muižā, lai kopā pavadītu sirsnīgus, brīnišķīgus mirkļus. Skanēja dziesmas no dažādiem dziedātāja daiļrades posmiem, kā arī nedaudz piemirstas, tradicionālas latviešu dziesmas. Koncertā ar ģitāru akomponēja lieliskais mūziķis un komponists Aigars Voitišķis. Skanēja tautā tik atpazīstamās dziesmas,  kā “Labradors” un ”Tu saviļņoji mani”… Daudzās dziesmās visa zāle dziedāja līdzi, un, katrai dziesmai izskanot, klausītāji ar sirsnīgiem aplausiem pateicās skatuves māksliniekiem.

Tas bija dvēselisks, maģisks koncerts, kura noslēgumā Ainars Mielavs nodziedāja savai meitai bērnībā ikvakarus dziedāto šūpļa dziesmu. Bet aplausi nerimās…Tad izskanēja dziesma “Mīlestība divreiz neatnāk…” un Ainara vēlējums : “Laimīgus Ziemassvētkus un priecīgu Jauno gadu!”

Pēc koncerta daudzas klausītājas izmantoja iespēju nofotografēties ar cienīto un mīlēto skatuves mākslinieku.

Žanna Miezīte

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other