Kausa izcīņa noslēgusies

Ar spēlēm 15.decembrī noslēdzās Latvijas Jaunatnes kausa izcīņa U16 vecuma grupā meitenēm.  Šajā vecuma grupā startēja 17 sporta skolu komandas, kuru vidū bija  arī Aizkraukles novada sporta skolas treniņgrupas meitenes, kuras jau U15 vecuma grupā Kausa izcīņā izcīnīja 6.vietu valstī.

Aizkraukles NSS/Nereta komandas volejbolistes 15.decembrī devās uz Gulbeni, kur spēles notika par 9.-11.vietām. Pirmā spēle bija ar Līvānu volejbolistēm, kuras pārliecinoši uzvarējām 3:1 ( 25:15; 17:25; 25:15; 25:14 ). Šai spēlē jāatzīmē komandas visjaunākās meitenes – izcili nospēlēja Elīna Regute un Gabriela Ignatika, kuras ir jaunākas par 4 gadiem! Otrajā spēlē pretinieces bija mājnieces Gulbenes sporta skolas volejbolistes.

Šī spēle jau bija saspringtāka un nervus kutinoša. Pārmaiņus pirmajos trijos setos vadībā atradās abas komandas, bet ceturtajā setā vadībā no pirmā līdz pēdējam punktam bija mūsu volejbolistes. Labu spēli demonstrēja pēc ilgstošas traumas ārstēšanas, laukumā atgriezusies Kitija Kuzņecova. Izcīnīt uzvaru 3:1 ( 25:22; 25:19; 18:25; 25:22 ) palīdzēja visas laukumā esošās un uz maiņu iznākušās meitenes Endija Kapele, Amanda Regute, Sintija Caune, Elza Ivanova, Annija Anna Arāja, Līva Ieviņa, Kitija Kuzņecova. Rezultatīvākās šajās abās spēlēs bija Amanda Regute ar 33 punktiem un Endijai Kapelei- 27 izcīnītie punkti.

Imants Silavs

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider