Ziemassvētku balle Neretas kultūras namā

Ik gadu pirmajos Ziemassvētkos Neretas kultūras namā notiek Neretas iedzīvotājiem jau tik ļoti iemīļota Ziemassvētku balle, kuras laikā ikviens svētku noskaņās, spoži mirdzot eglītei, “dzīvās” mūzikas pavadībā var kārtīgi izdejoties. Svētku balli apmeklēja dažāda vecuma cilvēki, kas nozīmē to, ka laba mūzika, kopā būšana ikvienam ir svarīga.

Šajā gadā par muzikālo noformējumu rūpējās grupa “Lauku muzikanti” un tās solists, arī komponists Normunds Ķietis. Jāpiebilst, ka mākslinieks vienmēr ir uzsvēris to, ka sirdī viņš ir neretietis, ko pirms balles visiem arī atgādināja. Šis gads grupai “Lauku muzikanti” bija ļoti nozīmīgs. Pēc ilgāka laika klajā nācis desmitais dziesmu albums “Soli pa solim”, kurš noteikti  nebūs grupas pēdējais kopdarbs. Dažas dziesmas no šī albuma bija iespēja dzirdēt arī Ziemassvētku balles laikā.

Papildus lustīgām un jautrām dejām, balles apmeklētāji varēja iegriezieties kultūras nama mazajā zālē, lai kopīgi nofotografētos un iegūtu par piemiņu nelielas fotogrāfijas. Foto pakalpojumus nodrošināja SIA “Digital City”.

Uz tikšanos nākamajos Ziemassvētkos!

Agnese Putniņa

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other