Vecgada kauss

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 31.decembrī notika “Vecgada kausa” izcīņa novusā vīriešiem. Uz šo gada pēdējo sportisko pasākumu sapulcējās 8 sportisti – Dainis Ozoliņš, Arvīda Lutinskis, Reinis Beļūns, Imants Silavs, Vilnis Beļūns, Nauris Beļūns, Juris Budris un Elmārs Vorslavs.

Sakarā ar gada pēdējo dienu un Jaunā gada sagaidīšanu šis bija zibens turnīrs, kurā katrs novusists tikās ar ikvienu no sacensību dalībniekiem, tā izspēlējot 7 spēles, katru  līdz 2 setu uzvarai. Kā vienmēr, šis turnīrs noritēja draudzīgā atmosfērā, nepiespiestā gaisotnē, ar jokiem un izjokošanu, kas nebūt nemazināja koncentrēšanos katrā spēlē, katrā setā. Noslēdzot turnīru,  tabulā tikai viena punkta starpība noteica godalgoto vietu ieguvējus, un arī pārējie lielākoties atradās tikai viena punkta attālumā no augstāk esošā novusista, kas apliecina līdzīgu spēku samēru ikvienam no dalībniekiem.

“Vecgada kausu” un zelta medaļu, zaudējot tikai vienu spēli un iegūstot 12 punktus, izcīnīja Elmārs Vorslavs.  Ar 11 punktiem sudraba medaļa Jurim Budrim, Arvīda Lutinska izcīnītie 10 punkti nodrošināja viņam bronzas medaļu.

Tā kā interese spēlēt šo spēli un sacensību dalībnieku skaits aug, pēc Daiņa Ozoliņa priekšlikuma, kopīgi tika nolemts rīkot turnīru ar vairākām kārtām, kura noslēdzošā kārta būtu maijā. Sekojiet reklāmai un informācijai, piesakieties un piedalieties šai iecerētajā turnīrā!

Imants Silavs

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other