No Bagātību salas līdz Kafejas salai pa Leišmalītes ceļu

Izbaudi Sēliju, uzzinot, kas ir tehnoloģiskais koridors un kā tiek izstrādāts purvs kūdras ieguvei; aplūkojot apšu, liepu un latvāņu tīraudzes; sasmaržojot ievu un papeļu aromātu; nogaršojot cigoriņu un ozolzīļu kafiju ražotnē „Alīdas kafeja”.

Pulcējamies plkst. 8.45 pie Aknīstes novada domes. Apģērbs atbilstoši laika apstākļiem, vēlami mitrumizturīgi apavi. Maršruta garums ap 25 km, būs upju šķērsošana. Līdzi vēlams lukturītis, jo pārgājiens iespējams noslēgsies tumsā. Dalības maksa 5 eiro (iekļauti gida pakalpojumi un organizatoriskās izmaksas). Ēdiens jānodrošina pašiem. Transports no Elkšņiem uz Aknīsti tiks nodrošināts.
Kontaktinformācija: Santa (+37128616357), biedrība „Sēlijas laivas”

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other