Zvaigznes dienā pieņemšana pie direktora

Jau tradicionāli Mazzalves pamatskolā Zvaigznes dienā skolēni, kuri, 1.semestri noslēdzot, saņēma Zelta, Sudraba, Bronzas un Cerību liecības, un tie, kuriem bija augsti sasniegumi sportā, kopā ar vecākiem tika aicināti uz svinīgo pieņemšanu pie skolas direktora. 1.semestri ar Zelta liecību (vidējais vērtējums virs 9) noslēdza 3 skolnieces – 9.klases skolniece Karīna Griķe, 3.klases skolniece Karīna Pauniņa un 2.klases skolniece Zane Dubinska. Sudraba liecības (vidējais vērtējums virs 8) saņēma 8.klases skolēni Mareks Dobrovoļskis un Niks Linmeijers, 7.klases skolnieces Viktorija Baltace un Zanda Zariņa, 6.klases skolēni Inguna un Rauls Saknes, 4.klases skolnieces Paula Bubina un Agnija Misūne, 3.klases skolniece Elīna Koklevska un 2.klases skolniece Sabīne Grīnberga.

Bronzas liecības nopelnīja 9.klases skolēns Artis Pauniņš, 7.klases skolnieces Vita Krotova un Amanda Osipova, 6.klases skolēni Ralfs Dobrovoļskis, Elija Gabuža un Amanda Lokesa, 5.klases skolēni Ernestīne Baltace, Kristiāns Bardi, Sabīne Drevinska un Krista Kubliņa, 4.klases skolnieces Patrīcija Lisovska un Kristena Kučinska, 3.klases skolēns Markuss Puriņš un 2.klases skolēns Lūkass Vitkovskis – Kaktiņš. Grezni rotātā skolas kamīnzālē direktors uzrunāja skolēnus, pateicās viņiem par uzcītību un vēlēja būt arī turpmāk tikpat uzņēmīgiem un mērķtiecīgiem. Direktors pateicās arī vecākiem par sadarbību ar skolu un labu bērnu audzināšanu. Uzaicinātie skolēni saņēma Atzinības rakstus un dāvanā jauno skolas kalendāru. Katrs kopā ar vecākiem un direktoru nofotografējās pie koši rotātās egles.

Pēc apbalvošanas klātesošos uzrunāja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas direktore Laima Grebska. Viņa apsveica apbalvotos un aicināja mācības pēc Mazzalves pamatskolas absolvēšanas turpināt Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā. Pasākumā tika atklāta arī tikko saņemtā patīkamā ziņa, ka uz valsts olimpiādi vēsturē par augstiem rezultātiem 2.posma olimpiādē uzaicināti Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas skolēns Kārlis Plusniņš un Mazzalves pamatskolas 9.klases skolniece Karīna Griķe. Abi skolēni izpelnījās apsveikuma aplausus.

Klātesošos ar sirsnīgu koncertu sveica Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas vokāli instrumentālais ansamblis, daiļlasītāji un dziedātāji.

Noslēgumā visi mielojās ar svētku kliņģeri un saldumiem.

Žanna Miezīte

print

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other