Arkādija kauss

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā 11.janvārī norisinājās meistarīgā volejbolista Arkādija Trukša piemiņai veltītais volejbola turnīrs vīriešu komandām  “Arkādija kauss”. Atklāšanā sportistus uzrunāja Rita Trukša, pateicoties par dalību šī kausa izcīņā, novēlot interesantas spēles un veiksmīgu dienu.

Uz “Arkādija kausa” izcīņu ieradās 5 komandas no Vecumnieku, Kokneses un Neretas novadiem. Sacensību nolikums paredzēja “apļa” izspēles sistēmu, kurā izspēlēja 10 spēles, ikvienai komandai savstarpēji tiekoties. Jau pirmās spēles apliecināja ineresantu dienu gan sportistiem, gan līdzjutējiem, kurās uzvarētāju notieca 3 setu izspēlē.

Uzvarot 3 spēles ar 2:0 un zaudējot vienā spēlē 1:2, “Arkādija kausu” izcīnīja Pilskalnes volejbolisti Jānis Usāns, Jānis Kārtiņš, Valdis Kārtiņš, Andris Grīnvalds, Denijs Grīnvalds, Sandris Grīnvalds, Raivis Pauniņš. Sudraba medaļas komandas “Bezdelīgas” volejbolistiem, bronza – Vecbebru komandai.

Imants Silvas

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other