“Balttour” tūrisma izstādē aicinām uz Neretas novadu

No 31.janvāra līdz 2.februārim Ķīpsalā notika tradicionālā tūrisma izstāde “Balttour”, kurā Zemgales stendā sevi kopā ar citiem Sēlijas novadiem savus tūrisma piedāvājumus reklamēja arī Neretas novads.

Aizvadītajā gadā esam iesaistījušies Latvijas – Lietuvas projektā par piļu un muižu parkiem, kura rezultātā īpašā brošūrā par Zemgales un Ziemeļlietuvas parkiem iekļauts arī Ērberģes muižas parks. “Balttour” apmeklētāji varēja iepazīt pavisam jaunu tūrisma maršrutu “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos”, kur apvienotas 55 pilis, muižas un muižu parki Zemgales, Šauļu un Panevēžas apkaimē.

Reklamējām arī “Baltu ceļu”- vietas un lietas, kas saistās ar baltu vēsturi un kultūru, šai projektā iesaistījās Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs “Riekstiņi”.

Kā vienmēr ar atraktīvu programmu sevi piedāvāja Ērberģes muiža, kura īpaši aicināja uz Ērberģes muižas svētkiem un Marijas tilta svētkiem.

Tūristus aicinājām arī uz Pilkalnes muižu, uz Zandas Rageles māla darbnīcu, uz Gricgales krogu ar tā īpašo pasākumu piedāvājumu (šogad 1.maijā, piemēram, būs muzikantu-amatieru sanākšana).

 Aicinājām ekskursijā uz Neretas luterisko baznīcu un uz Ērberģes luterisko baznīcu.

Ieinteresētība bija liela. Cerēsim, ka, tūrisma sezonai sākoties, Neretas novadā iegriezīsies vairāk cilvēku, lai iepazītu mūsu novadu, papriecātos par to, ko varam tūristiem piedāvāt.

Žanna Miezīte

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other