VPDK “Sēļi” turpina iepazīt dejotāju nodarbes ikdienā

1.februāra pēcpusdienā VPDK “Sēļi”’ viesojās Kronīšu kokapstrādē. Turpinājām iepazīt dejotāju nodarbes ikdienā. Uzzinājām, ka Artis kokapstrādi nodibināja astoņpadsmit gadu vecumā un šogad uzņēmumam apritēs 11 gadi. Šajā laika posmā ir paveikti lieli darbi. Lai darbs noritētu sekmīgi ir iepirkti dažādi darba galdi, paplašinātas un pilnveidotas darba telpas. 2019.gadā uzcelts jauns angārs. Ar Arti kopā strādā arī otrs brālis Gatis.

Viņi šajos gados ir radījuši modernu siltumnīcu ražošanu, kas ir pieprasītas ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, piemēram, vistālāk ir nācies vest savu preci uz  Franciju. Kronīšu siltumnīcas var atpazīt pēc viņu pašu īpaši izstrādātā  dizaina. Tādas siltumnīcas var manīt daudzās lauku sētās, bet lielos siltumnīcu angārus ir iecienījuši lielākie un nopietnākie dārzkopji. Kronīšu uzņēmumā darbojās septiņi cilvēki, katram ir savi pienākumi un uzdevumi. Artis  nedaudz pastāstīja arī  par saviem nākotnes plāniem.

Pēc informatīvas ekskursijas visus Sēļus, lielus un mazus gaidīja radošā darbnīca “Uztaisi pats!”.  Bija iespēja pagatavot putnu būrīti Arta vadībā, bet pie Gata saimniecībā noderīgu lietu – virtuves dēlīti ar lāpstiņu. Protams, ka puiši izvēlējās kopā ar bērniem pagatavot būrīšus. Savukārt meitenes pieteicās pagatavot praktiskās lietas. Laiks pagāja ātri, un rezultāts bija fantastisks! Paldies Artim un Gatim Kronīšiem par šo iespēju! Paldies arī mūsu dejotājam Laurim Vēberam, kurš strādā pie šiem puišiem un kurš palīdzēja meitenēm ar praktiskajiem padomiem radošajā procesā. Lai puišiem viss izdodas! Liels paldies no visiem dejotājiem!

VPDK “Sēļi” vadītāja

Inita Kalniņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other