Apbalvo Neretas novada labākos sportistus

27.janvārī Neretas novada pašvaldības sēžu zālē uz pieņemšanu pie domes priekšsēdētāja Arvīda Kvieša tika aicināti pērnās sezonas astoņi labākie sportisti. Tā jau ir kļuvusi par tradīciju gada sākumā  apbalvot iepriekšējās sezonas veiksmīgākos sportistus.

Neretas novada pašvaldības vadītājs pateicās par veiksmīgajiem startiem un norādīja, ka, lai arī sportistu skaits, kas šogad saņem balvu, ir samazinājies, tomēr esam ļoti labā sportiskā līmenī. “Kā mūsu mazā Latvija ir sportiska, tā arī mūsu novads. Mēs esam tiešām lepni, ka jūs pārstāvat mūsu novadu un gūstat šādus panākumus. Novēlu arī jums pārstāvēt mūsu valsti starptautiskās sacensībās,” uzrunājot sportistus teica domes priekšsēdētājs A.Kviesis.

Izglītības, kultūras, sporta, tūrisma un  jaunatnes lietu nodaļas vadītāja Žanna Miezīte teica, ka iesniegumu šogad bijis mazāk nekā pagājušajā gadā, bet tas nemazina esošo sportisko sasniegumu vērtību un nenozīmē, ka nākamgad to  nevarētu būt divtik vairāk.

Neretas novada dome šogad par sportiskajiem sasniegumiem ar 25,00 EUR apbalvoja:

Edgaru Jalovčuku par izcīnīto 2.vietu Latvijas Motosporta federācijas organizētajā Nacionālajā kausā, D klasē;

Edīti Grigalovičinu par izcīnīto 2.vietu vesera mešanā Latvijas vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas ziemas čempionātā;

Nilu Murašku par izcīnīto 2.vietu vesera mešanā Latvijas vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas čempionātā;

Armandu Aivi Gorbačovu par izcīnīto 2.vietu trīssoļlēkšanā Latvijas vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas ziemas čempionātā;

Liānu Rozi par izcīnīto 2.vietu vesera mešanā Latvijas vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas ziemas čempionātā.

Savukārt finansiālu atbalstu 15,00 EUR apmērā saņēma Ance Ziedāne par iegūto 3.vietu  vesera mešanā Latvijas vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas ziemas čempionātā.

Prēmiju 50,00  EUR apmērā saņēma Neretas pludmales volejbola komanda, kuras sastāvā spēlēja Amanda Regute un Endija Kapele.

Daiga Naroga

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other