Tradicionālais “Klaberjakts” Viesītē

25.janvāra vakarā Viesītes Kultūras pilī notika starpnovadu tautu deju kolektīvu tradicionālais tautas deju kolektīvu sadancis “Klaberjakts” Šajā pasākumā piedalījās arī Neretas VPDK “Sēļi”.

Šis ir jau 21.gads, kopš tiek rīkots pasākums un Neretas dejotāji piedalās no pašiem pirmsākumiem, kad kolektīvu vadīja Sandra Auzāne – fMuraško. Šogad sadancī tikās 15 kolektīvi no Jēkabpils, Krustpils, Madonas, Lielvārdes, Viesītes novada, Jūrmalas un Alojas. Šī gada tēma bija “Mīlestības pinekļos…” Mīlestības tēmā kolektīvus ieveda Viesītes amatierteātra “Vēris” aktieri, izspēlējot dažādas sadzīves ainiņas.

Šogad pasākumā dejoja šādi tautas deju kolektīvi: Viesītes VPDK “Augšzeme” , Neretas VPDK “Sēļi”, Jumpravas VPDK “Saime”, Sauleskalna VPDK “Atāls”, Zasas VPDK “Solis”, Kūku VPDK “Zīlānietis”, Jūrmalas VPDK “Vēlreiz”, Alojas VPDK “Sānsolis”,  Rubeņu VPDK “Rasa”, Leimaņu VPDK “Deldze”, Aizkraukles VPDK “Aizkrauklis”, JDK “Augšzeme”, Aknīstes VPDK “Ieleja” un Viesītes VPDK “iDeja’’

Šī bija lieliska iespēja dejot uz lielās skatuves! Iedejot jaunās dejas! Apskatīties citu kolektīvu sniegumus!

VPDK “Sēļi” vadītāja Inita Kalniņa

print

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other