Skolēnu deju kolektīvu sadancis – priekšskate “Daugavas krastā”

Skolēnu deju kolektīvu sadancis – priekšskate “Daugavas krastā”

“Sudrabiņš” devās ceļā uz Jaunjelgavas vidusskolu, lai piedalītos deju pasākumā.

Visus uzņēma Jaunjelgavas vidusskolas deju kolektīvu “Atvars” vadītāja Inese Ermansone. Dažiem kolektīviem šis pasākums bija priekšskate.  Priekšskatē piedalījās tie kolektīvi, kuri pagājušajā gadā ieguva 3.pakāpi.

Savukārt pārējie izmantoja iespēju izdejot  gaidāmās skates dejas. Un protams, satikties ar vienaudžiem! Pasākumā piedalījās 1.-6.klašu deju kolektīvi no dažādām vietām. Koncertā piedalījās 13 deju kolektīvi, tika izdejotas 26 dejas. Vistālākie viesi bija atbraukuši no Madlienas, Olaines un Jēkabpils.

Šī bija lieliska iespēja iemēģināt citu deju grīdu un uzvilkt jaunos deju tērpus!

Deju kolektīva “Sudrabiņš” vadītāja

Inita Kalniņa

print
Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other