Protokoli

Neretas novada Domes sēžu protokoli 2018

Protokoli 2018DatumsAudio protokols
Sēdes protokols Nr.132018.10.25.Audio protokols Nr.13
Āŗkārtas sēdes protokols Nr.122018.10.11.Audio protokols Nr.12
Sēdes protokols Nr.112018.09.27.Audio protokols Nr.11
Sēdes protokols Nr.102018.08.23.Audio protokols Nr.10
Ārkārtas sēdes protokols Nr.92018.08.09.Audio protokols Nr.9
Sēdes protokols Nr.82018.07.26.Audio protokols Nr.8
Sēdes protokols Nr.72018.06.28Audio protokols Nr.7
Sēdes protokols Nr.62018.05.24Audio protokols Nr.6
Sēdes protokols Nr.52018.04.26Audio protokols Nr.5
Sēdes protokols Nr.42018.04.12Audio protokols Nr.4
Sēdes protokols Nr.32018.03.22Audio protokols Nr.3
Sēdes protokols Nr.22018.02.22Audio protokols Nr.2
Sēdes protokols Nr.12018.01.25Audio protokols Nr.1

Neretas novada Domes sēžu protokoli 2017

Protokoli 2017DatumsAudio protokols
Sēdes protokols Nr.152017.12.28.
Sēdes protokols Nr.142017.11.23.
Sēdes protokols Nr.132017.10.26.
Sēdes protokols Nr.122017.09.28.
Ārkārtas sēdes protokols Nr.112017.08.28.
Sēdes protokols Nr.102017.08.24.
Sēdes protokols Nr.92017.07.27.
Sēdes protokols Nr.82017.06.29.
Sēdes protokols Nr.72017.06.14.
Sēdes protokols Nr.62017.05.25.
Sēdes protokols Nr.52017.04.25.
Sēdes protokols Nr.42017.03.23.
Ārkārtas sēdes protokols Nr.32017.03.09.
Sēdes protokols Nr.22017.02.23.
Sēdes protokols Nr.12017.01.26.

Neretas novada Domes sēžu protokoli 2016

Protokoli 2016DatumsAudio protokols
Sēdes protokols Nr.132016.12.27.
Sēdes protokols Nr.122016.11.24.
Sēdes protokols Nr.112016.10.27.
Sēdes protokols Nr.102016.09.29.
Sēdes protokols Nr.92016.08.25.
Sēdes protokols Nr.82016.07.28.
Sēdes protokols Nr.72016.06.30.
Sēdes protokols Nr.62016.05.26.
Sēdes protokols Nr.52016.04.28.
Sēdes protokols Nr.42016.03.24.
Sēdes protokols Nr.32016.02.25.
Ārkārtas sēdes protokols Nr.22016.02.19.
Sēdes protokols Nr.12016.01.28.

Neretas novada Domes sēžu protokoli 2015

Protokoli 2015DatumsAudio protokols
Sēdes protokols Nr.152015.12.29.
Sēdes protokols Nr.142015.11.30.
Ārkārtas sēdes protokols Nr.132015.10.29.
Sēdes protokols Nr.122015.10.22.
Sēdes protokols Nr.112015.09.25.
Sēdes protokols Nr.102015.08.25.
Sēdes protokols Nr.92015.07.23.
Sēdes protokols Nr.82015.06.18.
Sēdes protokols Nr.72015.05.28.
Sēdes protokols Nr.62015.04.23.
Sēdes protokols Nr.52015.03.25.
Sēdes protokols Nr.42015.02.26.
Ārkārtas sēdes protokols Nr.32015.02.12.
Sēdes protokols Nr.22015.01.28.
Ārkārtas sēdes protokols Nr.12015.01.15.

Neretas novada domes sēžu protokoli 2014

Protokoli 2014Datums
Sēdes protokols Nr.132014.12.18.
Sēdes protokols Nr.122014.11.27.
Sēdes protokols Nr.112014.10.23.
Sēdes protokols Nr.102014.09.25.
Sēdes protokols Nr.92014.08.28.
Sēdes protokols Nr.82014.07.24.
Ārkārtas sēdes protokols Nr.72014.07.11.
Sēdes protokols Nr.62014.06.26.
Sēdes protokols Nr.52014.05.29.
Sēdes protokols Nr.42014.04.24.
Sēdes protokols Nr.32014.03.27.
Sēdes protokols Nr.22014.02.27
Sēdes protokols Nr.12014.01.30.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other