“Daudzveidīgā profesiju pasaulē”

6. martā Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 1. -7. un Mazzalves pamatskolas 4. – 6. klašu skolēniem notika interaktīvs, izglītojošs karjeras attīstības atbalsta pasākums “Daudzveidīgā profesiju pasaule”. Nodarbības notika četrām klašu grupām, tās vadīja improvizācijas teātra aktieri no KKomandas. Ikdienā šie jaunieši vada dažādas izglītojošas nodarbības un pasākumus,  teātrī kāpj uz skatuves un, brīvi improvizējot, veido stāstus, ko izdomā un vēlas redzēt skatītāji.

Mazzalvieši iepazīst radošās profesijas Latvijas Nacionālajā operas un baleta teātrī

26.februārī Mazzalves pamatskolas skolēni, interesentu grupa, projekta “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (nr.8.3.5.0/16/I/001) ietvaros devās ekskursijā uz Latvijas  Nacionālo operas un baleta ēku, realizējot karjeras attīstības atbalsts pasākumu “Radošo profesiju meklējumos”,  un Lido slidotavu.

Kas būvē ceļus?

6. novembrī mēs, Mazzalves pamatskolas 8. un 9. klases skolēni, kopā ar skolotāju Daigu Pabērzu devāmies interesantā un izsmeļošā ekskursijā uz VAS ,,Latvijas Valsts Ceļi” laboratoriju. Brauciens tika organizēts projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ,,Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Mazzalves pamatskolas skolēni izzina nezināmo

31. oktobrī mēs, 5.un 6. klašu skolēni kopā ar skolotāju, devāmies ekskursijā, kuras uzdevums – izzināt to, ko vēl nezinām. Mēs iegriezāmies Birzgales pagasta muzejā “Rūķi’’, kur gide izstāstīja par pagasta vēsturi. Redzējām arī rūķus, lielākais rūķis bija gatavots no salmiem, bet mazākie- no auduma. Izmēģinājām rakstīt arī ar tinti, tas bija tik jocīgi.

Iepriekšējā mācību gadā ar projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējumu īstenoti informatīvi un izglītojoši pasākumi

Sācies 2019./2020. mācību gads.  Projekta Nr.8.3.5.0./16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros tiek turpināts darbs karjeras atbalsta jomā Neretas novada skolās. Projekts tiek īstenots, lai uzlabotu pieeju karjeras izglītības atbalstam Neretas novada skolu audzēkņiem.

Mazzalves skolēni ciemojas maizes ceptuvē “Lāči”

8. maijā Mazzalves pamatskolas 1.-3.klases skolēni ar audzinātājām A.Sirsniņu, V.Zeltiņu un A.Freimani viesojās maizes ceptuvē “Lāči”. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Katru dienu ēdam maizi, bet bija interesanti uzzināt un pašiem piedzīvot, kā tā top. Visi zinām, ka ceļš līdz maizei ir rūpju un darba pilns. Un kādi tik darbi jāprot izdarīt, lai tiktu līdz kukulītim! 

Brauciens uz Siguldas “Brīnumzemi”

2. maijā mēs, astoņpadsmit 5.,6.,7.klases skolēni, devāmies mācību ekskursijā uz Siguldas Zinātnes muzeju “Mazā brīnumzeme”. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ”Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Garšīgais bizness Ķekavā

9.aprīlī mēs, 6.klases skolēni, devāmies radošā ekskursijā uz Ķekavu.

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros apmeklējām pārtikas un dzērienu uzņēmumu “GiLine for life” Ķekavā. Ražotne Latvijā pazīstama arī ar nosaukumu “Konfelāde.” Nodarbībā iepazinām uzņēmuma darbību no idejas līdz veiksmīgai darbībai un produkcijai šodien.

“BEWE RIX”, “BEWESHIP Latvia” sastaptie cilvēki

5. novembrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 11. klases skolēni, piedaloties karjeras attīstības atbalsta pasākumā ”Izvēle, iespējas, izaugsme”, devās uz loģistikas uzņēmumu “BEW RIX”, SIA/ “BEWESHIP Latvia”, SIA. Tur guvām priekšstatu par loģistikas kompānijas darbu, strādājošo profesijām, izglītību, pieredzi un prasmēm, kas nepieciešamas darbiniekiem.

Pārsteigums pēc pārsteiguma

16. oktobrī 4. – 5. klašu skolēni kopā ar audzinātājām devās ekskursijā, lai apmeklētu lidostu un Motormuzeju. Kāds bija ekskursijas mērķis? Projekta ”Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (Nr.8.3.5.0/16/I/001) ietvaros izzināt lidostas “Rīga” darbu un uzzināt, kas strādā lidostā.

Jautā pašvaldībai
close sliderPrivacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other