Karjeras nedēļa

Lai popularizētu karjeras atbalsta iespējas izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, jau astoto gadu pēc kārtas Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pilsētām un novadiem organizē Karjeras nedēļu. Tā ir viena no VIAA īstenotā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitātēm, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts. Pasākuma aktualitātēm un programmai var sekot līdzi vietnē:  viaa.gov.lv/karjerasnedela un sociālajos tīklos facebook.com/TavaiKarjerai, twitter/TavaiKarjerai.

Nāc mācīties mācību centrā BUTS!

Izmanto iespēju paaugstināt savu kvalifikāciju un apgūt jaunas prasmes, sedzot tikai 5% vai 10% no mācību programmas maksas!

Mācību centrs “BUTS” piedalās ES fondu līdzfinansētajā projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Akreditētā mācību centrā “BUTS” tiks realizētas 46 izglītības programmas 9 nozarēs. Sazinieties ar mums un mēs priecāsimies Jums palīdzēt izmantot šo iespēju!

Pieteikšanās no 22. septembra līdz 22. oktobrim

Grupu komplektēšana un mācības sāksies novembrī. Precīzs grafiks būs pieejams pēc visu iesniegumu saņemšanas. Mācības notiks darba dienu vakaros un/vai brīvdienās.

JAUNUMI! 

  1. Šajā projektā izglītoties par ES fondu un valsts līdzekļiem varēs ikviens nodarbinātais 2 reizes, ja mācības nav pārtrauktas. Atkārtoti pieteikties un iesaistīties mācībās varēs ne ātrāk kā sešus mēnešus pēc dalības pārtraukšanas dienas.
  2. Projekta īstenošanas laiks tiek pagarināts par gadu – līdz 2023. gada 31.decembrim.

Iedvesmojoša ekskursija izsoļu namā “Krasti”

ESF finansiāli atbalstītā “Ērberģiešu ”projekta “Tu neesi viens” ietvaros 8. oktobrī, mēs, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 8. un 9. klases audzēkņi, devāmies uz Neretas novada liellopu izsoļu namu ,,Krasti”.

Rīgas Leļļu teātris viesojas Mazzalvē

9.oktobrī Mazzalves pamatskolas pirmsskolas grupiņu un sākumskolas bērni ar patīkamu satraukumu gaidīja Rīgas Leļļu teātra viesizrādi “Pasaka par Diegabiksi” pēc Žaņa Grīvas pasakas motīviem.

Mazzalves pamatskolā sveic skolotājus

2.oktobrī Mazzalves pamatskolā norisinājās ikgadējais Skolotāju dienas pasākums, kurš vienmēr tiek īpaši gaidīts, jo, kā ierasts, 9.klases skolēniem ir iespēja iejusties skolotāju lomā. Skolotāji šai dienā baudīja pelnīto atpūtu.

ZZ Čempionāta klašu dienas

Atskatoties uz 2019. gada jaukajām atmiņām par ZZ Čempionātu, vēlējāmies arī šajā gadā piedalīties. Diemžēl lielas Čempionāts maijā nenotika, vīrusa ierobežojumu dēļ. Toties septembrī bija iespēja tikt uz ZZ Čempionāta klašu dienām.

Mazzalvieši sadarbojas ar Rīgas Tehnisko universitāti

 

 

 

 

Jaunajā mācību gadā Rīgas Tehniskā universitāte ar saviem ekspertiem un mācību spēkiem ir sagatavojuši jaunas, īpašas divu veidu nodarbības, ko 6.oktobrī realizēja Mazzalves pamatskolā projekta  “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai  ” ietvaros.

Olimpiskā diena PII “Ziediņš”

“Olimpiskā diena 2020” ar visas Latvijas vingrojumu šogad notika 18. septembrī plkst. 10.00. Olimpiskā mēneša sauklis šogad ir “Mēs esam sportiņā”.

“Cūkmena detektīvi” Neretas PII “Ziediņš”

Šī gada 23.septembrī pie mums viesojās Cūkmens, jo mums laimējās iekļūt to 100 iestāžu skaitā pie kuriem klātienē ieradās pats varonis ar slepeno maisu, tajā atradās papildus mācību materiāli programmas apguvei.

Jau sesto reizi čaklākajiem skolēniem pasniedz Vītolu fonda stipendijas

30.septembrī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā jau sesto reizi tika pasniegtas Vītolu fonda stipendijas Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas čaklākajiem, uzcītīgākajiem un talantīgākajiem skolēniem.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other

Jautā pašvaldībai
close slider