Piektdien Neretas novadā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības

Piektdien, 12.jūlijā, plkst. 11:00, Valsts sociālās aprūpes centrā “Mēmele”, Mazzalves pagastā, Neretas novadā notiks ugunsdzēsības praktiskās mācības.

Mācību scenārijs paredz, ka sociālās aprūpes centra dzīvojamās ēkas 2.stāva vienā no istabām izceļas ugunsgrēks. Sadūmojums izplatās pa ēkas stāviem un ugunsdzēsējiem glābējiem ir jāveic cilvēku glābšana un ugunsgrēka dzēšana.

Izposta un atstāj aiz sevis nekārtību

2019. gada 7. jūlija naktī pēc Neretas novada 10 gadu jubilejas svētku koncerta Neretas pagasta Dzirnavu saliņā ikviens tika aicināts uz svētku balli. Pēc svētkiem organizatoriem atklājās nepatīkams skats – izpostītas un salauztas svētku dekorācijas, izmētāti atkritumi un atkritumu urna iemesta upē, izdzertās alkohola pudeles saplēstas pret estrādes bruģi un apgāztas tualetes.

Kapu svētki Pilskalnes pagastā

2019. gada 17. augustā

Plkst. 12.00 – Veseļu kapos
Plkst. 13.30 – Rankaļu kapos
Plkst. 15. 00 – Strobuku kapos

Kapu svētki Zalves pagastā

10.augustā
plkst. 12.00 Damasānu kapos
plkst. 13.30 Cīruļu kapos
plkst. 15.00 Zalves kapos

KAPU SVĒTKI 2019. gadā

Neretas evaņģēliski luteriskajā draudzē

  1. gada 20. jūlijā (sestdiena)

Visdarbu kapsētā – plkst. 16.00

KAPU SVĒTKI MAZZALVES pagastā

  1. gada 10. augustā

plkst. 11.00  –  Mēmeles kapsētā

plkst. 13.00  –  Timsēnu kapsētā

plkst. 15.00 –  Ērberģes kapsētā

Zemgalē atklāts jauns kultūrvēsturiskā mantojuma attīstības projekts

Jelgavā notikusi Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam Eiropas kaimiņattiecību instrumenta ietvaros atbalstītā projekta ENI-LLB-1-108 “Nemateriālās kultūras un vietējās vēstures mantojuma saglabāšanas, pieejamības un attīstības veicināšana, uzlabojot kultūras tūrisma konkurētspēju Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā” (Rediscover the roots of regions) atklāšana.

Neretas novada sociālās aprūpes centrs saņem humānās palīdzības kravu

Īsi pirms Vasaras Saulgriežiem, 19. jūnijā, Neretas sociālās aprūpes centrs sadarbībā ar Francijas organizāciju “AIMA” saņēma humānās palīdzības kravu, kurā, pēc sociālās aprūpes centra vadītājas Inas Riekstiņas lūguma, bija gultas, galdi, krēsli, nakts skapīši, drēbju skapji un dažādi funkcionālie palīglīdzekļi.

“Ērberģiešu” projektā māla podniecības meistarklase

“Ērberģiešu” projektā “Sēlijas saimnieču un amatnieku meistardarbnīcas Neretas novadā”, kurš ieguva finansējumu Latvijas valsts mežu atbalstītās Zemgales kultūras programmas 2019 projektu konkursā, pirmā bija Sēlijas kulinārijas meistarklase pie Irmas Tomsones Pilkalnē, bet 26.jūnijā visi interesenti tika aicināti uz Neretas pagasta “Somāniem” pie Silvijas Berķes – Bergas uz māla podniecības meistarklasi.

Sēlijas novadu apvienības sapulce Ilūkstē

20. jūnijā Ilūkstē norisinājās kārtējā Sēlijas novadu apvienības dalībnieku sapulce. Šajā reizē kopīgi ar visiem septiņiem Sēlijas novadu priekšsēdētājiem ierādās arī novadu sabiedrisko attiecību speciālisti, kultūras darbinieki, tūrisma speciālisti un Sēlijas radošie cilvēki, lai pārrunātu par septembrī notiekošo Sēlijas dienu un Sēlijas filmu.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other