Neretiešiem panākumi Biržu vieglatlētikas sacensībās

5.maijā Biržos notika atklātās sacensības vieglatlētikā. Vairākās disciplīnās (augstlēkšana, tāllēkšana, sprints) bija spēcīga konkurence, turklāt latviešu sportisti bija pārstāvēti ļoti kuplā skaitā. Piedalījās sportisti no Pasvales, Panevēžas, Biržiem, Vecumniekiem, Bauskas, Jēkabpils un Neretas.

Neretieši šajās sacensībās guva atzīstamus panākumus.  Matīss Kupcis ieguva 2.vietu 1000m  un lodes grūšanā 3. vietu (A grupa).  Kristaps Blūms ierindojās 2. vietā  400m (B grupa). Savukārt B grupā 400 m visu pjedestālu aizņēma neretietes - Marta Ragele ieguva 1. vietu, Ance Linda Ansviesule 2. vietu un Līva Marta Klibiķe – 3.vietu.  Monta Apeināne 100 m ieguva 4.vietu (B grupa).

Amandai Pisukovai augstlēkšanā 3. vieta (1, 50 m, B grupa),

Agnija Lazdiņa 400 m ieguva 3. vietu (A grupa), savukārt Rainers Auziņš  400 m – 2. vietu (A grupa).  Signe Budre augstlēkšanā ierindojās 3. vietā (1, 55m, A grupa), bet Raivis Davidenis lodes grūšanā ieguva 4.vietu (A grupa). Armands Aivis Gorbačovs tāllēkšanā ieguva 2. vietu (6. 35 m, A grupa).

 

Daiga Meldere

Zigurds Karols


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3194976
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
6768
118768
3194976

Sadarbība