Māmiņdiena Neretā

Tu mīļā, mīļā mamiņa,

Es mīlu tevi kā nevienu,

Tu esi man(im) dārgāka

Par saulīti un baltu dienu.

/Rainis/

 

 Mātes diena jeb māmiņdiena ir starptautiski svētki par godu māmiņām. Šajā dienā saņem apsveikumus gan māmiņas, gan vecmāmiņas. Lai gan PII “Ziediņš” šobrīd neatrodas savās ierastajās telpās, tomēr bērniem tika dota iespēja sniegt koncertu un apsveikt arī savas mīļās māmiņas un vecmāmiņas. Kultūras namā mītošās trīs grupiņas apvienojās kopīgās dziesmās un dejās, kā arī demonstrēja savas deklamēšanas prasmes atbilstoši savām spējām, bet vecākā un sagatavošanas grupa savas māmiņas sveica sākumskolā atvēlētajās telpās. Priecēja arī tas, ka skatītāju rindās bija ne tikai māmiņas, bet arī tēti un vecvecāki. Šie mazajiem bija neierasti apstākļi, tomēr viņu mīlestība pret vecākiem palīdzēja pārvarēt satraukumu un svētki izdevās ne mazāk sirsnīgi kā citus gadus.

 


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4242374
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2763
111559
4242374

Sadarbība