PII Ziediņš

altLīdz ar jauno mācību gadu esam atgriezušies savās iemīļotajās telpās, kuras tagad ir kļuvušas siltākas, gaišākas, tās iespējams regulāri ventilēt. Projekta realizācijas gaitā tika veikta ēkas vienkāršotā renovācija: veco un neefektīvo čuguna radiatoru nomaiņa pret jauniem radiatoriem ar temperatūras regulēšanas iespēju, uzstādītas iekārtas un sistēmas efektīvai siltuma otrreizējai izmantošanai, kā arī nomainīts esošais apgaismojums pret energoefektīvu LED apgaismojumu, nomainītas vecās ārdurvis. Priecē tas, ka tika nobruģēta galvenā taka.

 

Milzīgs paldies visiem iestādes darbiniekiem par apkārtnes apzaļumošanas darbiem.

Gribam pateikties vēlreiz tiem, kas mūs atbalstīja, labiekārtojot iestādes teritoriju – Jurim Budrim, Leišu ģimenei, Beļūnu ģimenei, Jānim Rusiņam.

 

Zinību dienā sagādāja patīkamu pārsteigumu un novēlēja mums labus vārdus Neretas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Zālītis.

 

Vēlam veiksmīgu, zinībām un radošām idejām bagātu jauno mācību gadu mūsu audzēkņiem, vecākiem un pedagogiem!

 

                                                          PII Ziediņš vadītāja Inita Jakovčika


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4242374
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2763
111559
4242374

Sadarbība