Jāņa Jaunsudrabiņa muzejā "Riekstiņi" pasākums "Rudentiņš krāsains vīrs"

altaltAtsaucoties uz Jāņa Jaunsudrabiņa vadītājas Ilzes Līdumas uzaicinājumu, apmeklējām muzeju „Riekstiņi”. Tā vadītāja Ilze bija sarīkojusi pasākumu „Rudentiņš krāsains vīrs”. Bez mums uz muzeju bija ieradušies arī bērni no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas, Rites, Sproģu un Daudzeses pamatskolām. Mēs bijām paši mazākie apmeklētāji. Katrs līdzi bija atvedis ne tikai labu noskaņojumu, bet arī dzejoļus par rudeni, rotaļas. Aplūkojām arī zīmējuma konkursa darbus un pārrunājām, kurš darbiņš patika vislabāk. Piedalījāmies jautrā stafetē, kur bija uz tējkarotes uzlikts kastanis jāaiznes līdz spainim un atpakaļ. Stafetē uzvarēja draudzība.

 

Šī pasākuma noslēgumā muzeja vadītāja bija sarūpējusi arī cienastu – gardu zāļu tēju ar cepumiem.

 

Bērniem ļoti patika šis pasākums, arī rudens saulīte mums lutināja. Šī bija lieliska iespēja bērniem ne tikai pavadīt laiku svaigā gaisā, bet arī tuvāk iepazīt mūsu novadnieka Jāņa Jaunsudrabiņa dzīvi un daiļradi.

 

Vēlreiz gribam teikt milzīgu paldies muzeja vadītājai Ilzei Līdumai par šo jauko rudens pasākumu, tāpat paldies sakām Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas direktorei Laimai Grebskai par atvēlēto autobusu braucienam uz muzeju. Paldies sakām arī autobusa šoferītim Aivaram, kurš mums izvizināja pa jautrajiem kalniņiem.

 

Ar nepacietību gaidīsim nākamo uzaicinājumu uz muzeju „Riekstiņi”.

 

 

PII Ziediņš sagatavošanas grupas audzēkņi,

pirmsskolas skolotājas Aija un Signija,

skolotāja palīgs Marta


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4242374
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2763
111559
4242374

Sadarbība