"Rudentiņš bagāts vīrs"

Kā jau katru gadu, arī šogad Neretas pirmsskolas izglītības iestādē „Ziediņš” tika rīkoti ražas svētki „Rudentiņš – bagāts vīrs”, vecāko grupu audzēkņiem. Katra grupiņa bija sagatavojusi dažādus priekšnesumus: vidējā grupā uz svētkiem bija ieradušās čaklas vāveres, kuras ļoti rūpējās par tīrību savā istabā, vecākā grupa bija iestudējusi uzvedumu par rāceni, sagatavošanas grupa apspēlēja tēmu par vitamīnu nozīmi rudenī, skandēja skaistus, garus dzejoļus. Svētkos skanēja dziesmas par dārzeņiem, augļiem, rotaļas, jautras dejas. Vecākiem kopā ar bērniem bija iespēja sacensties mīklu minēšanā.

 

Tāpat varēja aplūkot tēmai veltītu dārzeņu un augļu izstādi. Paldies vecākiem, kuri atrada laiku kopā ar bērniem sagatavot interesantus darbiņus, kā arī paldies par iespēju būt kopā ar mums šajos svētkos.

 

Paldies arī grupu skolotājām, mūzikas skolotājai, kuras kopā ar bērniem sarīkoja jaukos ražas svētkus!

 

PII “Ziediņš” vadītāja Inita Jakovčika


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4242374
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2763
111559
4242374

Sadarbība