PII "Ziediņš" viesojās Neretas sociālajā aprūpes centrā

 

 

Būs brīnumi, ja vien tiem noticēsi;

Būs laime tad, ja pratīsim to dot;

Būs saskaņa, ja vien to radīt spēsim;

Vien dodot citiem, varam laimi gūt.

 

 

 

Lai arī dabā nekas vēl neliecināja par Ziemassvētku tuvošanos, tomēr šie svētki jau pavisam drīz būs mūsu katra mājās, sirdī, darbavietā. Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir mierīgs, kluss, romantisks, labu darbu paveikšanas laiks. Adventes vainagā jau iedegtas četras svecītes, svētki nupat būs klāt.

 

Arī mēs, Neretas pirmsskolas izglītības iestādes Ziediņš sagatavošanas grupas rūķīši nolēmām iepriecināt sociālā aprūpes centra iemītniekus ar savu apciemojumu. Kā Ziemassvētku dāvanu bijām sarūpējuši skaistus dzejolīšus, katram iemītniekam dāvinājām pašu gatavotus sniegavīrus, nodejojām jautru rūķu deju. Varēja just ar kādu prieku acīs viņi mūs uzņēma, kā patika mūsu apciemojums.

 

Mēs uzskatām, ka jau no mazotnes bērniem ir jāmāca cienīt vecākus cilvēkus, palīdzēt grūtā brīdī, atbalstīt. Mēs neviens nezinām, kādi būsim savas dzīves novakarē. Mēs paveicām patiešām labu darbu, apciemojot sociālā aprūpes centra iemītniekus.

 

Paldies sociālā aprūpes centra vadītājai Inai Riekstiņai par laipno uzņemšanu, garšīgo cienastu un katram uzdāvināto sargeņģeli.

 

 

Sagatavošanas grupas audzinātājas

Aija un Signija


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
4242374
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
2763
111559
4242374

Sadarbība