Aktualitātes (Kultūra un sports)

Aktualitātes (Kultūra un sports) (209)

Piektdien, 3.martā, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā norisinājās vidusskolas klašu nakts volejbola turnīrs. Vakara gaitā skatītājiem, dalībniekiem bija iespēja nobalsot par labāko spēlētāju.

Turnīru atklāja 10. un 11. klases meitenes. Komandām bija jācīnās līdz 2 setu uzvarai, taču šajā gadījumā bija jāspēlē izšķirošais 3. sets. Īpaši sīvā un aizraujošā cīņā ar 2 punktu pārsvaru uzvarēja 11. klases meiteņu komanda. Abas komandas balvā ieguva diplomu un sulas pakas. Meiteņu konkurencē par labāko spēlētāju tika atzīta Viktorija Boldaševica.

Puišu spēles bija ļoti interesantas ar to, ka jebkura komanda varēja uzvarēt, tāpēc liela nozīme bija veiksmei. Par nakts turnīra uzvarētājiem kļuva 12. klase. Spraigā cīņā par 2. vietu cīnījās 10. un 11. klases komandas. Šoreiz spēcīgāka izrādījās 11. klase. Godalgoto 3.vietu ieguva 10. klase. Tāpat kā meitenes, arī puiši ieguva diplomus un sulas pakas. Puišu konkurencē par labāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Zastupņevičs.

Paldies turnīra rīkotājiem skolotājiem Mairim Dzenim un Zigurdam Karolam, kā arī līdzjutējiem!

Edīte Grigalovičina,

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas

10. klases skolniece

 

11.martā Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā notika tradicionālā Jūlija Treiģa piemiņai veltītā kausa izcīņa volejbolā vīriešiem.

Pēc turnīra svinīgās atklāšanas organizatori un Jūlija ilggadējs dažādu sporta veidu komandu biedrs Jāzeps Čipāns devās uz Jūlija Treiģa atdusas vietu, kur godināja viņu, noliekot ziedus un aizdedzot sveces.

Uz turnīru bija ieradušās apkārtējo novadu volejbola komandas. Volejbolisti visās spēlēs demonstrēja savu meistarību un cīnījās par katru punktu. Priecēja salīdzinoši lielais līdzjutēju skaits. Ieradušās bija arī Neretas jaunās volejbolistes, kurām nākamajā nedēļas nogalē jāspēlē Rīgā par Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta medaļām.

Pusfinālos tikās „Nereta” un „Koknese” (0:2) un „Vecbebri”- „Pilskalne” (2:0). Finālspēlē par 3.vietu spēlēja Neretas un Pilskalnes volejbolisti. Dramatiskā spēlē ar 2:1 trešo vietu izcīnīja „Pilskalne” (Valdis Kārtiņš, Jānis Kārtiņš, Jānis Usāns, Andris Grīnvalds, Denijs Grīnvalds, Sandris Grīnvalds, Juris Ignatiks). Saistoša un interesanta bija finālspēle par 1.vietu, kas arī norisinājās trijos setos. „Vecbebru” volejbolistiem uzvarot pirmo setu 21:14, koknesieši saņēmās un uzvarēja otrajā setā ar 21:14. Bezkompromisa gaisotnē aizritēja trešais sets, kurā tikai seta galotnē ar 15:13, uzvaru izcīnīja „Vecbebru” komanda (Juris Sirmais, Raimonds Dzenis, Austris Vitte, Juris Tomaševskis, Jurijs Tomaševskis, Viktors Ilves, Oļegs Postnovs).

 

Imants Silavs

Aizkraukles Sporta centrā februārī-martā otro gadu notika Aizkraukles atklātais volejbola čempionāts vīriešiem. Kā pirmā čempionāta laureāte sacensībām pieteicās arī Neretas vīriešu volejbola komanda. Kopā čempionātā startēja 9 komandas no apkārtējiem novadiem.

 Pēc apakšgrupu spēlēm ar trijām uzvarām ( 2:1 Jēkabpils; 2:0 Aizkraukle; 2:1 Koknese 1 ) un  zaudējumu 0:2 „Pīlādžiem” no Ogres,  Neretas volejbolisti apakšgrupā ierindojās 3.vietā. Tas deva iespēju turpināt sacensības ceturtdaļfinālā, kur pretī stājās „Kokneses 2” volejbolisti. Ar mainīgām sekmēm „Nereta” ar 2:1 izcīnīja uzvaru, iekļūstot pusfinālā, kur atkal nācās tikties ar labi sagatavoto volejbola komandu „Koknese 1”. Bija smaga spēle, kuru ar 2:1 uzvarēja Neretas volejbolisti.

 Finālspēlē gaidīja grūta cīņa ar „Vecbebru” komandu. Šai līderu duelī nedaudz vairāk veiksmes bija „Vecbebru” komandas volejbolistiem, kuri arī izcīnīja 1.vietu. Kopumā visa turnīra spēlēs Neretas volejbolisti Viktors Kudrjašovs, Jānis Kārtiņš, Jānis Usāns, Juris Ignatiks, Valdis Kārtiņš, Imants Silavs, Aigars Vasiļjevs, Kaspars Strauss, Artūrs Aļošins demonstrēja saliedētu, azartisku komandas spēli un izcīnīja godpilno 2.vietu. Paldies volejbolistiem un arī līdzjutējiem par atbalstu Aizkrauklē!

 

Imants Silavs

 Tikai 2008./2009. gada sezonā Aizkraukles sporta skolas volejbolistes, kuras trenēja Imants Silavs, spēja aizspēlēties līdz Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta finālam un izcīnīt augsto 5.vietu valstī. Šajā sezonā šo neapšaubāmi labo sasniegumu izdevās atkārtot un Aizkraukles novada sporta skolas volejbolistes atkal spēlēs finālā!

 19.februārī Daugavpilī notika LJVČ  meiteņu grupas U13 otrā posma spēles. Pēc pirmā posma, uz kuru diemžēl veselības stāvokļa dēļ nespēja ierasties divas pamatsastāva spēlētājas, Aizkraukles volejbolistes savā grupā ieņēma 3.vietu. Bet uz finālspēlēm par 1.-6. vietu pēc diviem izspēlētiem posmiem no katras grupas tiek tikai komandas, kuras ierindojās grupas 1. un 2. vietā. Ņemot vērā meiteņu taktisko un tehnisko sagatavotību, komandai tika noteikts uzdevums iekļūt finālā. Tas nozīmēja pretiniekiem nedot ne mazāko iespēju un  uzvarēt Preiļu un Rēzeknes volejbolistes ar 4:0. Uzdevums tika izpildīts un uz finālu kvalificējās Daugavpils BJSS un Aizkraukles NSS volejbolistes.

 Uz šo sabraukumu komanda ieradās arī nepilnā sastāvā, jo Anna Elizabete Sīpoliņa bija saslimusi. Tomēr pārējo meiteņu sniegumu tas nespēja ietekmēt un Endija Kapele, Kitija Kuzņecova, Amanda Regute, Luīze Liepiņa, Alise Vaičulena, Sintija Caune, Rūta Leite, Līva Ieviņa, Zita Tihonova, Elza Ivanova spēlēja azartiski, mērķtiecīgi virzoties uz finālu.

 Paldies meitenēm par spēlēm un vecākiem par ieinteresētību un atbalstu meitenēm gan treniņos, gan sacensībās!

Treneris Imants Silavs

 

11.februārī Neretas kultūras namā Jaunjelgavas amatierteātris viesojās ar Monikas Zīles lugas uzvedumu “Laulības treniņu aģentūra”.  Uzveduma režisors ir Kārlis Lišmanis, lomās – Aina Strazdiņa, Solvita Vanaga, Vija Ķervesa, Albīna Siliņa, Ilga Bruņeniece, Ilmārs Stoķis, Edvīns Boķis un  Kārlis Grieze.  Pērngad Jaunjelgavas teātris Aizkraukles reģiona amatierteātru skatē guvis atzinību ar šīs lugas iestudējumu. Lugas autore Monika Zīle intervijā “Latvijas Avīzei” savulaik atzinusi, ka “Laulības treniņu aģentūra” ir viņas pienesums amatierteātriem, galvenokārt lauku iedzīvotājiem, kuriem patīk kāpt uz skatuves.  Un, kā jau ierasts M.Zīles lugās, mīlestība savijusies ar sadzīvisku situāciju peripetijām – otras pusītes meklējumi, pārpratumi un dažādas nedienas, kur savstarpēja sapratne rodas un visi pārpratumu mezgli tiek atšķetināti, kā jau tas dzīvē notiek, kad visas situācijas tiek izrunātas līdz galam un cits citu uzklausa, nepārtraucot otru pusvārdā.  Aktieri sagādāja lielisku sestdienas vakaru par spīti  dažām tehniskām un veselības ķibelēm!

 

Daiga Meldere

 S

Sadarbojoties četrām Sēlijas pašvaldībām - Neretas, Viesītes, Aknīstes un Jaunjelgavas novadiem -   jau 15. reizi 28.janvārī notika Latvijas mēroga senioru volejbola sacensības „Sēlijas kauss 2017”.  Lai notiktu šāda mēroga turnīrs, īpašu atbildību gan organizēšanas procesā, gan sacensību dienā uzņēmās grupu galvenie tiesneši. Jaunjelgavas novada Daudzesē, kur spēlēja sieviešu 35+ grupa, skolas direktors Valdis Puida, kurš bija arī galvenais tiesnesis, bija sarūpējis katrai komandai kliņģerus, kas radīja neviltoti pozitīvu attieksmi gan komandas spēlētājiem, gan arī radīja pozitīvu atmosfēru visu spēļu laikā. Aknīstē , kur spēlēja dāmu 45+ grupa, kā vienmēr par spēlētāju labsajūtu spēļu starplaikos un korektu tiesāšanu gādāja Aknīstes vidusskolas sporta skolotāja Olita Treine. Par sacensību norisi Neretā, kur spēlēja vīru 40+ grupa, teicami parūpējās grupas galvenais tiesnesis Kaspars Silavs. Ar saviem pienākumiem Viesītē, kur spēlēja 50+ vīru grupa, veiksmīgi tika galā grupas galvenais tiesnesis Imants Silavs.

 Šo senioru volejbola sacensību nozīmīgumu un popularitāti paaugstina Latvijas Volejbola federācijas atbalsts un gandrīz ikgadējā LVF prezidenta Ata Sausnīša un LVF ģenerālsekretāra Aināra Dakšas klātbūtne. Šogad LVF šajās sacensībās pārstāvēja biroja vadītāja Daira Mališeva, kura pasniedza LVF balvas un medaļas. Kā ierasts, uz sacensībām bija ieradies arī kādreizējais LVF prezidents Kārlis Greiškalns, kurš klātienē apmeklēja visas sacensību vietas, kā arī piedalījās apbalvošanas ceremonijā.

Apbalvošana sākās ar visu klātesošo ovācijām par šī gada centrālo notikumu senioru volejbolā- Latvijas volejbola čempionātu senioriem vīriešiem un seniorēm sievietēm. Čempionātu organizē LVF senioru komisija sadarbībā ar LVF.

Šogad “Sēlijas kausā” dāmu 35+ grupā kausu izcīnīja Rīgas volejbolistes Ingrīda Maļinovska, Aigida Sinkēviča, Antra Enkure, Anita Gulbe, Inga Freidenberga, Jeļena Ceplīte, Aiga Fogele, Laila Baltcere. Sudraba medaļas - Litenes sieviešu komandai, bronza- Daugavpils novada volejbolistēm. Par perspektīvāko spēlētāju tika atzīta Rīgas volejboliste Jeļena Ceplīte. Dāmu 45+ grupā Sēlijas kausu izcīnīja Saulkrastu volejbolistes Sandra Korne, Sigita Kaupēne - Purīte, Gunita Ķīvīte, Gunta Asme, Līga Āna, Solveiga Teclofa, Karīna Putniņa. Sudraba medaļas izcīnīja Aknīstes volejbolistes. Trešajā vietā un bronzas medaļas -  Bauskas volejbolistēm. Labākā volejboliste šajā grupā - Solveiga Teclofa.  Vīru 40+ grupā kausu un zelta medaļas no Neretas novada izglītības darba speciālistes Žannas Miezītes rokām saņēma Daugavpils novada “Červonkas” volejbolisti A.Adamovičs, V. Jurajavs, J.Ozerskis, E.Rudovičs, J.Gridasovs, S.Savenkovs, V.Maskaļenko. Sudrabu izcīnīja Rīgas komandas “Aparāts” volejbolisti, bronza - Krāslavas komandai. Meistarīgākais spēlētājs- Aigars Dīriķis (“Aparāts”). Vīru 50+ grupā zeltu un kausu izcīnīja Daugavpils novada volejbolisti Juris Ločmelis, Juris Lauskis, Ilmārs Rutkovskis, Ivans Tereščenkovs, Oļegs Maļinovskis, Andrejs Ivanovs, Jevgēnijs Stepanko. Sudraba godalgas - Bauskas volejbolistiem, savukārt bronzas medaļas - Neretas komandai.  Labākais spēlētājs – Guntis Mašinskis no Bauskas komandas. Sēlijas kausa 15.turnīra izcīņā piemiņas veltes un balvas saņēma visas 28 volejbolistu komandas. Pēc smagām spēlēm visas dienas garumā sportisti pulcējās kopīgā atpūtas pasākumā Neretas kultūras namā.

Vēlos pateikt paldies visiem organizēšanā iesaistītajiem-  Arvīdam Kviesim, Rolandam Klibiķim, Aldai Šustiņai, Laimai Grebskai, Kārlim Greiškalnam, Andrim Baldunčikam, Jānim Dimitrijevam, Guntim Libekam, Vijai Dzenei, galvenajiem tiesnešiem un, protams, visiem volejbolistiem!

 

Imants Silavs

21.janvārī plkst.19.00 Ērberģes sporta hallē sākās nakts volejbola turnīrs. To ar apsveikumu atklāja pagasta dejotāju kopa “Mozaīka”.

Nakts turnīrā piedalījās 8 komandas no Subates, Neretas, Pilskalnes, Bebriem, Vecbebriem un 3 jauktās komandas no Ērberģes. Sīvas cīņas turpinājās līdz 3 naktī. Uzvarētāja laurus plūca Neretas komanda ar Imantu Silavu un Andri Kārtiņu priekšgalā. 2.vietu izcīnīja Vecbebru komanda, godalgotajā 3.vietā ierindojās pilskalnieši ar Andri Grīnvaldu un Jāni Kārtiņu priekšgalā. Komanda LRA ar ērberģiešiem Gundaru Ziemeli un Mārci Bīmani ieguva 4.vietu. 5.vieta sportistiem no Subates, 7.vieta – ērberģiešu Edgara Ivanova un Raita Lapiņa komandai. Vareni turējās arī jaunākie turnīra dalībnieki – Mazzalves pamatskolas skolēnu komanda ar Alenu Tomasu Griškeviču, Emīlu Bondaru, Reini Zariņu un Alenu Dobrovoļski tās sastāvā.

Mazzalves pagasta sporta pasākumu organizators Gundars Ziemelis

Sēlijas novadu apvienība dibināta 2012.gada 14.decembrī ar mērķi sadarboties Sēlijas kultūrvēsturiskās identitātes un vērtību saglabāšanā, apvienības dalībnieku kopīgu aktivitāšu, projektu un pasākumu īstenošanā ar nolūku uzlabot teritorijas ekonomisko stāvokli un iedzīvotāju dzīves kvalitāti, kā arī kopīgu interešu pārstāvniecībai valsts un starptautiskajās institūcijās.

Jau tradicionāli katru vasaru citā Sēlijas novadā notiek Sēlijas Tautas mākslas svētki.  Šovasar 1.jūlijā tie tiks svinēti Viesītē un svētku moto šogad būs "Augšzemes bānītis starp divām simtgadēm".  24.janvārī Viesītes kultūras pilī tikās visu Sēlijas novadu kultūras vadītāji. Pašlaik pasākuma rīkotāji plāno svētku programmu. Tās īstenošanā piedalīsies septiņi Sēlijas novadi - Aknīstes, Ilūkstes, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Neretas, Salas un Viesītes novadi.

Arī šogad jau tradicionāli tautas mākslas svētku galvenie dalībnieki būs Sēlijas novadu kori, deju kolektīvi, pūtēju orķestri, folkloras kopas, ansambļi, kapelas, amatierteātri, amatnieki, mājražotāji un mākslinieki. No Neretas novada svētkos aicināts piedalīties deju kolektīvs “Sēļi” un Pilskalnes deju kolektīvs “Sarma”, Mazzalves dziedātāji, Neretas sieviešu vokālais ansamblis “Kadence”, Neretas un Mazzalves amatierteātri, Neretas novada māksliniekus aicina pārstāvēt Māru Daugavieti un Līgu Jukšu. Uz mājražotāju tirdziņu aicina visus novadu amatniekus un mājražotājus.

Sēlijas novadu kultūras darbinieki nolēma iesaistīties Sēlijas nemateriālā kultūras mantojuma saraksta veidošanā, lai to iekļautu Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā, kā to izdarījuši suiti.

Žanna Miezīte

23.janvārī Mazzalves, Zalves un Neretas labākie sportisti pulcējās Neretas novada domes sēžu zālē uz pieņemšanu pie Neretas novada domes priekšsēdētāja Arvīda Kvieša, lai saņemtu naudas balvas un draudzīgā gaisotnē aprunātos par jau sasniegto un dalītos nākotnes plānos.

Neretas novada domes priekšsēdētājs izteica atzinību par sportistu sasniegumiem un vēlēja tiekties uz vēl augstākiem sasniegumiem, nebaidoties izaicinājuma – uzkāpt līdz pat olimpiskajām virsotnēm.

Finansiāls atbalsts tiek sniegts, ņemot vērā sportiskos sasniegumus – 100 eiro sportistam tiek piešķirts, ja viņam iepriekšējā gada laikā bijuši panākumi un iegūta 1.-3. vieta Latvijas olimpiādēs un čempionātos, ko organizē kāda no sporta federācijām vai Vieglatlētikas savienība. Savukārt 150 eiro finansiāls atbalsts tiek piešķirts, ja sportists iepriekšējā gada laikā guvis panākumus starptautiskas nozīmes sacensībās, ko organizē kāda no sporta federācijām vai Vieglatlētikas savienība, un ir iegūta 1.-6. vieta Baltijas valstu, citu valstu atklātajās Kausa izcīņās vai čempionātos, ir 1.-12.vieta Pasaules kausa izcīņā vai čempionātos vai arī  ir piedalījies Olimpiskajās vai Paralimpiskajās spēlēs.

Neretas novada dome nolēma šogad par sasniegumiem sportā ar 100 eiro apbalvot:

Līgu Šarkūni par 2.vietu vesera mešanā Latvijas Vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas ziemas čempionātā vesera mešanā;

Ingu Berezovsku par 3.vietu vesera mešanā Latvijas Vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas ziemas čempionātā vesera mešanā;

Nilu Murašku par 2.vietu vesera mešanā Latvijas Vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas ziemas čempionātā vesera mešanā;

Marisu Balodi par 3.vietu vesera mešanā Latvijas Vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas čempionātā vesera mešanā;

Liānu Rozi par 3. vietu diska mešanā Latvijas Vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā;

Līgu Garbunovu par 2.vietu vesera mešanā Latvijas Vieglatlētikas savienības organizētajā Latvijas čempionātā vieglatlētikā;

Raulu Sakni par 2.vietu rudens krosā Latvijas Skolu sporta federācijas organizētajā Latvijas Skolēnu 70. spartakiādē;

Ingunu Sakni par 2. vietu rudens krosā Latvijas Skolu Sporta federācijas organizētajā Latvijas Skolēnu 70.spartakiādē.

Tāpat 100 eiro naudas balvu par atzīstamiem nopelniem motosportā saņēma:

Kalvis Makaris par sasniegumiem Latvijas motosporta federācijas organizētajā Zelta mopēda čempionātā motošosejā 1A 45  klasē izcīnīto 3. vietu, 50 standart klasē 2.vietu  un Sport klasē 3.vietu;

Didzis Blūms par sasniegumiem Latvijas motošosejas sacensībās 8.posmā  skuteru Sport 70 klasē izcīnīto 2.vietu, standarta 50 klasē, mazmotošosejas 2016 6.posmā izcīnīto 3.vietu, Latvijas čempionātā skuteriem 1.posma 50ccm Standart klasē izcīnīto 2. un 3. vietu;

Dans Ragelis par sasniegumiem Latvijas motosporta federācijas organizētajās Latvijas motošosejas sacensībās 6.posmā Racing  70 klasē izcīnīto 3.vietu;

Rainers Timko par 1.vietu motokrosā MX65 klasē Latvijas Motosporta federācijas organizētajā Latvijas Junioru čempionātā Ziemas motokrosā 2016.

Savukārt 150 eiro  naudas balvu par izcilu sniegumu saņēma Armands Aivis Gorbačovs, izcīnot 3.vietu Baltijas valstu sacensībās trīssoļlēkšanā.

Atzinību Neretas novada dome izteica arī  izcilo sportistu treneriem – Agrim Saknem, Zigurdam Karolam un Naurim Beļūnam. 

Sportisti un treneri atzina, ka jebkurš finansiāls  atbalsts ir būtisks un vērtīgs, jo, lai gan vārdos neviens nenoliedz sportošanas vērtību un to, ka ikviens veiksmīgs sportists pārstāv Neretas vārdu, piedaloties lielāka mēroga sacensībās, tomēr jāatzīst, ka profesionālai sportošanai, braukšanai uz  sacensībām, sporta inventāra iegādei nepieciešams finansiāls atbalsts. Kā atzina treneris A.Sakne, kura dēls ne tikai guvis panākumus krosā, bet spēlē arī hokeju: ”Bez vecāku atbalsta un ieinteresētības bieži nekas nenotiek.” Turklāt lauku jaunietim, lai gūtu panākumus sportā, nereti ir jāpieliek papildu pūles un jābūt stingrai motivācijai un centībai, jo, atšķirībā no pilsētas skolēna, ledus halle neatrodas pārdesmit metru attālumā no mājām. Arī Z.Karols atzina, ka jebkurš sporta veids prasa finansiālu ieguldījumu, kā bieži vien trūkst, tāpēc atbalsts sportistiem vienmēr ir nozīmīgs.

Atzinīgus vārdus saņēma arī N.Beļūns, kas Neretā ir zināms kā entuziastisks motosporta  atbalstītājs, treneris un padomdevējs jauniešiem, viens no biedrības “Saules sporta klubs” dibinātājiem. Nauris stāsta, ka šobrīd trenējas aptuveni desmit puišu – nekādu īpašu nosacījumu, vecuma ierobežojumu u.c. šķēršļu , lai piedalītos nav :”Katrs, kurš vēlas piedalīties, var nākt.”

Īpašs gandarījums ir par vienu no jaunākajiem apbalvotajiem dalībniekiem -  vienpadsmitgadīgo R. Timko. Kā jokoja  N. Beļūns sportistu apbalvošanā: ”Rainers vispirms iemācījās braukt ar moci, nekā staigāt.”

Neretas novada dome sveic visus sportistus un novēl panākumus turpmākajās sportiskajās gaitās!

 

Daiga Meldere

 7.janvārī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā notika Arkādija kausa izcīņa volejbolā vīriešiem. Šis turnīrs notiek jau otro gadu un ir veltīts Neretas volejbolista Arkādija Trukša piemiņai. Arkādijs vienmēr ir bijis cīnītājs un volejbolistiem labs piemērs kā spēlēt volejbolu.

Turnīra atklāšanā piedalījās Arkādija tuvinieki -  Rita, Rinalds un Lauris Trukši. Arkādija dēls Rinalds Trukšs ar īsu uzrunu atklāja piemiņas turnīru un novēlēja sportistiem veiksmi. Pēc sacensību atklāšanas tika aizdegtas svecītes pie skolas piemiņas akmens un nolikti ziedi, kā arī iedegtas svecītes Arkādija atdusas vietā.

 Uz turnīru bija ieradušās 7 komandas no Jēkabpils pilsētas, Neretas, Kokneses un Ilūkstes novadiem. Neretas novadu pārstāvēja 3 komandas  -  no Neretas, Pilskalnes un Mazzalves. Pēc izlozes komandas tika sadalītas divās grupās. Spēles notika divos laukumos vienlaicīgi, kas radīja iespēju spēlēt visas spēles līdz diviem uzvarētiem setiem, izspēlēt ceturtdaļfinālus, pusfinālus un finālspēles. Pēc grupu spēlēm automātiski pusfinālos iekļuva grupu uzvarētāji - Jēkabpils un Subates volejbolisti. Ceturtdaļfinālos tikās Mazzalves komanda „LRA” ar Vecbebriem un „Nereta”ar „Pilskalni”. Veiksmīgāki izrādījās Vecbebru un Pilskalnes volejbolisti, kuri attiecīgi pusfinālos spēlēja ar Jēkabpils un Subates volejbolistiem. Vienlaikus uz otrā laukuma norisinājās spēles par 5.-7.vietām, kurās „apli”  izspēlēja „Nereta”, „LRA” un „Bebri”. Pusfinālos uzvarēja „Jēkabpils”un „Subate”, kas tikās spēlē par 1.-2.vietu. Otrajā finālspēlē par 3.-4.vietu spēlēja Pilskalnes un Vecbebru volejbolisti.

Jēkabpils volejbolisti Edijs Sovetovs, Gatis Platpīrs, Viktors Kudrjašovs, Raivo Vilks, Džeralds Kalniņš, Raimonds Klaucāns un Jurijs Naumovs ar 2:1 uzvarēja „Subati” un izcīnīja zelta medaļas un Arkādija kausu, sudrabs - Subates volejbolistiem. „Pilskalnes” un „Vecbebru” spēlē, izcīnot bronzas medaļas, veiksmīgāki bija Vecbebru volejbolisti. Mazo kausu spēlēs par 5.-7.vietu izcīnīja Neretas volejbolisti.

Liels paldies Arkādija tuviniekiem, kuri bija sagādājuši speciālbalvas komandām un meistarīgākajam turnīra spēlētājam- Mārtiņam Voitkevičam ( „Nereta”)!

Paldies visu komandu volejbolistiem un līdzjutējiem, kuri šajos skarbajos laika apstākļos ieradās uz Arkādija piemiņas turnīru!

Imants Silavs

Seko mums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
1548270
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1066
106508
1548270

Sadarbība