Sēlijas kauss 2013

26.janvārī Neretā, Mazzalvē, Daudzesē un Viesītē notika tradicionālās un volejbolistu aprindās ļoti gaidītās Republikas nozīmes senioru volejbola sacensības „Sēlijas kauss 2013”.

Šogad gatavojoties sacensībām radās problēmas ar dāmu 45+ vecuma grupas sacensību norises vietu – visus iepriekšējos 10 gadus šī grupa spēlēja Aknīstē. Bet šogad sporta zāli Aknīstē remontēja, un diemžēl celtnieki nedēļu pirms „Sēlijas kausa” paziņoja, ka laikā remontu neesot iespējams pabeigt! Bet mūsu novadā, Mazzalvē, ir profesionāls un ļoti atsaucīgs cilvēks – Aivars Miezītis, kurš spēja nedēļas laikā noorganizēt un novadīt šīs grupas sacensības. Paldies, tev Aivar, visu dalībnieku un Neretas novada vadības vārdā!

 Dāmu 45+ grupā kausu un zelta medaļas izcīnīja Saulkrastu komanda, sudraba medaļas Aknīstes volejbolistēm, bronza – Burtnieku novada komandai. Par labāko spēlētāju atzina Sandru Korni no Saulkrastiem.

Dāmu 35+ grupas sacensības notika Daudzesē, kuras augstā līmenī novadīja Daudzeses skolas direktors Valdis Puida. Šajā grupā kausu un zelta medaļas izcīnīja Talsu volejbolistes, sudrabs- Rīgas komandai, bronza- Gulbenes volejbolistēm. Šajā grupā par labāko volejbolisti atzina Daci Eidu no Talsu komandas.

Vīru 50+ grupas sacensības notika Viesītē, kur galvenais tiesnesis bija Viesītes izpilddirektors Alfons Žuks. Pirmo vietu un kausu šogad izcīnīja Daugavpils volejbolisti, otrajā vietā Bauskas komanda, trešajā vietā – Talsu volejbolisti. Labākā spēlētāja titulu saņēma Ilmārs Rutkovskis no Daugavpils.

Neretā notika vīru 40+ grupas sacensības, kurās arī piedalījās Neretas komanda. Šogad šis turnīrs neretiešiem bija ļoti neveiksmīgs. Izcīnot uzvaru pirmajā spēlē ar 2:0 pār Preiļu komandu, jau otrajā spēlē pamatsastāva spēlētājs, pirmā tempa uzbrucējs no Neretas komandas satraumēja kāju un nevarēja turpināt sacensības, kas neapšaubāmi ietekmēja Neretas komandas sniegumu visās pārējās spēlēs. Šajā grupā kausu un zelta medaļas izcīnīja Iršu komanda, sudrabs- Daugavpils volejbolistiem, bronza- komandai no Rīgas „Aparāts”. Šajā grupā labākais spēlētājs - Modris Vilcāns no Iršiem.

Pēc sacensībām uz apbalvošanu un atpūtas vakaru visu grupu sportisti pulcējās Neretas kultūras namā, kur par garšīgām vakariņām un gaumīgi klātiem galdiem parūpējās individuālā uzņēmuma. „Pavards” vadītāja Alda Šustiņa ar savu komandu. Uz apbalvošanu bija ieradušies visu novadu pārstāvji, kuru sporta bāzēs notika sacensības, kā arī šo sacensību „krusttēvs” Kārlis Greiškalns un tikko ievēlētais jaunais Volejbola Federācijas prezidents Atis Sausnītis. Bija patīkami, ka kausu ieguvēju komandas saņēma pārsteiguma balvas no Volejbola Federācijas – volejbola bumbas! Paldies visiem, kuri tiešā vai netiešā veidā piedalījās šī turnīra organizēšanā, paldies visiem tiesnešiem, sekretāriem, novadu deputātiem, sacensību dalībniekiem, līdzjutējiem un visiem kuri kaut domās bija kopā ar sportistiem!

Foto: Uzvarētējas 45+ grupā Saulkrastu volejbolistes ar A.Sausnīti (no labās) un K. Greiškalnu.

 

Imants Silavs


Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
3889352
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
3807
95634
3889352

Sadarbība