Noslēgušies VUGD svinīgie pasākumi par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadskārtai

Atzīmējot Latvija Republikas proklamēšanas 98. gadadienu, no 14. – 17. novembrim notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) svinīgie apbalvošanas pasākumi, kuros VUGD amatpersonām un veterāniem tika izteikta pateicība un pasniegti apbalvojumi.

Sešu svinīgo pasākumu laikā tika pasniegti vairāk nekā 200 Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi, tādējādi godinot tos cilvēku, kuri ne tikai snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus, bet arī, riskējot ar savām dzīvībām, glābuši citus cilvēkus.

Svinīgajā pasākumā Bauskā 16. novembrī par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi VUGD Zemgales reģiona brigādes pateicība izteikta Aizkraukles daļas Neretas posteņa komandierim kapteinim Jurim Gorbačovam, Neretas posteņa vada komandiera vietniekam virsniekvietniekam Miervaldim Vaveram, ugunsdzēsējiem glābējiem autovadītājiem kaprāļiem Matīsam Kāršeniekam un Mairim Zvirbulim.

VUGD priekšnieks pulkvedis Oskars Āboliņš svinīgajā pasākumā uzsvēra: ”Lielākais un svarīgākais apbalvojums ikvienam no mums ir sabiedrības pozitīvais novērtējums – ugunsdzēsēja glābēja profesija Latvijā tiek cienīta, mīlēta un apbrīnota. Šīs iedzīvotāju uzticības un cieņas pamatā ir mūsu nesavtīgais un pašaizliedzīgais darbs, kas ikvienam no mums sniedz gandarījumu.”

 

Agnese Rutka


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 13 Decembris 2016 15:46

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2684529
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
5356
144271
2684529

Sadarbība