Ošiņu ģimene kopā ar Valsts prezidentu iededza Ziemassvētku egli

Ošiņu ģimene no Neretas novada kā viena no 20 Latvijas stiprajām un kuplajām ģimenēm 7. decembrī viesojās pie Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa, lai piedalītos tradicionālajā Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Rīgas pils laukumā.

Pasākuma laikā viņš izteica gandarījumu ģimenēm, kuras, neskatoties uz ikdienas rūpēm un pienākumiem, daudz dara apkārtējo cilvēku un novadu labā. “Darbojoties dažādos kolektīvos, palīdzot saviem līdzcilvēkiem, jūs pierādāt, ka varam paveikt daudz. No jūsu piemēra var mācīties ikviens!” uzsvēra Raimonds Vējonis.

Kopīga egles iedegšana ar Latvijas dižģimenēm kļuvusi par tradīciju jau no Latvijas Valsts prezidentes Vairas – Vīķes Freibergas prezidentūras laikiem. Egles iedegšanas pasākumā piedalās katra novada labākās, stiprākās, kuplākās un radošākās daudzbērnu ģimenes, tajā skaitā ģimenes, kurās ir aizbildnībā esoši bērni un audžubērni, par kurām Valsts prezidents ir saņēmis atsauksmju vēstules no novadu pašvaldībām.

Agnese Rutka

Foto: Toms Kalniņš