Turpinās Aizkraukles novada atklātā čempionāta basketbola spēles

9. un 10. decembrī turpinājās Aizkraukles novada atklātā čempionāta spēles basketbolā vīriešiem, kurās startē arī Neretas novada komanda. 9. decembrī Neretas jauniešu komanda spēlēja pret Aizkraukles pagasta komandu. Pirmajā puslaikā izvērtās līdzīga cīņa, bet beigās Neretas komanda atzina savu pārākumu uzvarot ar rezultātu 47:80. Nākamajā spēlē 10. decembrī Neretas komandai bija divas spēles. Pirmajā spēlē mūsējie tikās ar Policijas komandu. Spēles sākums iesākās līdzīgi un Neretas komanda spēja noturēties, tomēr beigās tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 53:73.

Dienas otrajā spēlē Neretas komanda tikās ar Aizkraukles Profesionālās vidusskolas komandu. Jau spēles sākumā Neretas komanda ieguva pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 61:34.  Šajās spēlēs piedalījās – Mikus Saldovers, Aivis Mūrnieks, Didzis Blūms, Juris Zans,  Andis Balulis, Mairis Dzenis, Gatis Urķis, Kristiāns Dimitrijevs, Artūrs Zastupņevičs, Aivis Podžuks.

Izspēlējot apli pirms izslēgšanas spēlēm, Neretas jaunieši 6 komandu konkurencē ierindojās 4. vietā.

Nākamā spēle notiks janvāra sākumā, kur ceturtdaļfinālā būs jātiekas ar Aizkraukles komandu “Veterāni”.