Pazaudētais Ziemassvētku brīnums

Ziemassvētkos ikviens vēlas piedzīvot brīnumu, kas atnestu prieku, patīkamas emocijas un sirdssiltumu. Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas 1. – 4. klašu skolēni 20. decembrī uz īpašu svētku koncertu “Ziemassvētku brīnums” aicināja vecākus, vecvecākus, māsas un brāļus, kā arī citus interesentus, lai atrastu pazaudēto Ziemassvētku brīnumu, kuru viņi bija apņēmības pilni atrast.

Pirms tika uzsākti meklējumi, labus vārdus visiem klātesošajiem vēlēja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas direktore Laima Grebska. Pateicības rakstus par labām un teicamām sekmēm saņēma vairāki skolēni.

Turpinājumā katras klases skolēni kopā ar savām audzinātājām bija sagatavojuši priekšnesumus, kuros dziedāja, dejoja un runāja dzejoļus. Skatītājiem, baudot visus priekšnesumus, bija iespēja pabūt Prātnieku planētā, Rūķu planētā, Muzikālajā planētā un Mīlestības planētā. Apceļojot visas šīs nezināmās vietas, skolēni centās atrast pazaudēto Ziemassvētku brīnumu, tomēr nekur tas nebija atrodams.

Atgriežoties mājās ikviens saprata, kas tad ir tas visīstākais un patiesākais brīnums – tie ir mīlošie vecāki. Aicinot visus svinību zālē, tika aizdegtas brīnumsvecītes, uzburot īstas brīnuma sajūtas.

           

Agnese Rutka


Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 28 Decembris 2016 22:10

Seko mums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
1548257
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
1053
106495
1548257

Sadarbība