Uzdāvini domām baltus spārnus

Ziemassvētku tuvošanās laiks izglītības iestādēm saistās ne tikai ar svētku sajūtu uzburšanu skolā, bet arī ar pirmā darba cēliena noslēgumu, kad atskatāmies uz paveikto un iegūto I semestrī. Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā 20.decembrī tradicionāli norisinājās Ziemassvētku ieskaņas koncerts, kurā čaklākie un centīgākie skolēni saņēma sava darba augļus – skolas Pateicības rakstus par labām un teicamām sekmēm. Tos svinīgi pasniedza Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas direktore Laima Grebska.

Tālāk vārds tika dots Viesītes muzeja “Sēlija” vadītājai Ilmai Svilānei, kura pasniedza īpašu balvu – Arkādija Kasinska balvu 2016. Šī balva tika piešķirta divās nominācijās – vizuālajā mākslā un kultūrvēsturē. Balvu kultūrvēsturē saņēma Neretas skolas absolvente Aija Andersone.

Turpinājumā visus klātesošos skolēni priecēja ar tautu dejām, dziesmām un dzejoļiem. Ļoti populārs šobrīd skolā ir ģitāristu pulciņš, kurā aktīvi ģitārspēli mācās vairāki skolēni. Iemaņas un prasmes ir acīmredzami augušas. Tāpat arī viesskolnieces no Taizemes un Vācijas ir apliecinājušas, ka ar cītīgu darbu ir iespējams paveikt daudz.

Koncerts bija ļoti aizkustinošs un sirsnīgs. Nobeigumā vecāku izteiktie labie vārdi svētku sajūtu paspilgtināja vēl vairāk.

 

Agnese Rutka


Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 29 Decembris 2016 11:51

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība