Arkādija kauss volejbolā

 7.janvārī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas sporta angārā notika Arkādija kausa izcīņa volejbolā vīriešiem. Šis turnīrs notiek jau otro gadu un ir veltīts Neretas volejbolista Arkādija Trukša piemiņai. Arkādijs vienmēr ir bijis cīnītājs un volejbolistiem labs piemērs kā spēlēt volejbolu.

Turnīra atklāšanā piedalījās Arkādija tuvinieki -  Rita, Rinalds un Lauris Trukši. Arkādija dēls Rinalds Trukšs ar īsu uzrunu atklāja piemiņas turnīru un novēlēja sportistiem veiksmi. Pēc sacensību atklāšanas tika aizdegtas svecītes pie skolas piemiņas akmens un nolikti ziedi, kā arī iedegtas svecītes Arkādija atdusas vietā.

 Uz turnīru bija ieradušās 7 komandas no Jēkabpils pilsētas, Neretas, Kokneses un Ilūkstes novadiem. Neretas novadu pārstāvēja 3 komandas  -  no Neretas, Pilskalnes un Mazzalves. Pēc izlozes komandas tika sadalītas divās grupās. Spēles notika divos laukumos vienlaicīgi, kas radīja iespēju spēlēt visas spēles līdz diviem uzvarētiem setiem, izspēlēt ceturtdaļfinālus, pusfinālus un finālspēles. Pēc grupu spēlēm automātiski pusfinālos iekļuva grupu uzvarētāji - Jēkabpils un Subates volejbolisti. Ceturtdaļfinālos tikās Mazzalves komanda „LRA” ar Vecbebriem un „Nereta”ar „Pilskalni”. Veiksmīgāki izrādījās Vecbebru un Pilskalnes volejbolisti, kuri attiecīgi pusfinālos spēlēja ar Jēkabpils un Subates volejbolistiem. Vienlaikus uz otrā laukuma norisinājās spēles par 5.-7.vietām, kurās „apli”  izspēlēja „Nereta”, „LRA” un „Bebri”. Pusfinālos uzvarēja „Jēkabpils”un „Subate”, kas tikās spēlē par 1.-2.vietu. Otrajā finālspēlē par 3.-4.vietu spēlēja Pilskalnes un Vecbebru volejbolisti.

Jēkabpils volejbolisti Edijs Sovetovs, Gatis Platpīrs, Viktors Kudrjašovs, Raivo Vilks, Džeralds Kalniņš, Raimonds Klaucāns un Jurijs Naumovs ar 2:1 uzvarēja „Subati” un izcīnīja zelta medaļas un Arkādija kausu, sudrabs - Subates volejbolistiem. „Pilskalnes” un „Vecbebru” spēlē, izcīnot bronzas medaļas, veiksmīgāki bija Vecbebru volejbolisti. Mazo kausu spēlēs par 5.-7.vietu izcīnīja Neretas volejbolisti.

Liels paldies Arkādija tuviniekiem, kuri bija sagādājuši speciālbalvas komandām un meistarīgākajam turnīra spēlētājam- Mārtiņam Voitkevičam ( „Nereta”)!

Paldies visu komandu volejbolistiem un līdzjutējiem, kuri šajos skarbajos laika apstākļos ieradās uz Arkādija piemiņas turnīru!

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 24 Janvāris 2017 16:16

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība