Nakts volejbola turnīrs Ērberģē

21.janvārī plkst.19.00 Ērberģes sporta hallē sākās nakts volejbola turnīrs. To ar apsveikumu atklāja pagasta dejotāju kopa “Mozaīka”.

Nakts turnīrā piedalījās 8 komandas no Subates, Neretas, Pilskalnes, Bebriem, Vecbebriem un 3 jauktās komandas no Ērberģes. Sīvas cīņas turpinājās līdz 3 naktī. Uzvarētāja laurus plūca Neretas komanda ar Imantu Silavu un Andri Kārtiņu priekšgalā. 2.vietu izcīnīja Vecbebru komanda, godalgotajā 3.vietā ierindojās pilskalnieši ar Andri Grīnvaldu un Jāni Kārtiņu priekšgalā. Komanda LRA ar ērberģiešiem Gundaru Ziemeli un Mārci Bīmani ieguva 4.vietu. 5.vieta sportistiem no Subates, 7.vieta – ērberģiešu Edgara Ivanova un Raita Lapiņa komandai. Vareni turējās arī jaunākie turnīra dalībnieki – Mazzalves pamatskolas skolēnu komanda ar Alenu Tomasu Griškeviču, Emīlu Bondaru, Reini Zariņu un Alenu Dobrovoļski tās sastāvā.

Mazzalves pagasta sporta pasākumu organizators Gundars Ziemelis


Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 06 Februāris 2017 08:43

Seko mums

Pašvaldību vēlēšanas 2017

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
1704839
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4300
132872
1704839

Sadarbība