Ar ovācijām finišē Sēlijas kauss 2017

 S

Sadarbojoties četrām Sēlijas pašvaldībām - Neretas, Viesītes, Aknīstes un Jaunjelgavas novadiem -   jau 15. reizi 28.janvārī notika Latvijas mēroga senioru volejbola sacensības „Sēlijas kauss 2017”.  Lai notiktu šāda mēroga turnīrs, īpašu atbildību gan organizēšanas procesā, gan sacensību dienā uzņēmās grupu galvenie tiesneši. Jaunjelgavas novada Daudzesē, kur spēlēja sieviešu 35+ grupa, skolas direktors Valdis Puida, kurš bija arī galvenais tiesnesis, bija sarūpējis katrai komandai kliņģerus, kas radīja neviltoti pozitīvu attieksmi gan komandas spēlētājiem, gan arī radīja pozitīvu atmosfēru visu spēļu laikā. Aknīstē , kur spēlēja dāmu 45+ grupa, kā vienmēr par spēlētāju labsajūtu spēļu starplaikos un korektu tiesāšanu gādāja Aknīstes vidusskolas sporta skolotāja Olita Treine. Par sacensību norisi Neretā, kur spēlēja vīru 40+ grupa, teicami parūpējās grupas galvenais tiesnesis Kaspars Silavs. Ar saviem pienākumiem Viesītē, kur spēlēja 50+ vīru grupa, veiksmīgi tika galā grupas galvenais tiesnesis Imants Silavs.

 Šo senioru volejbola sacensību nozīmīgumu un popularitāti paaugstina Latvijas Volejbola federācijas atbalsts un gandrīz ikgadējā LVF prezidenta Ata Sausnīša un LVF ģenerālsekretāra Aināra Dakšas klātbūtne. Šogad LVF šajās sacensībās pārstāvēja biroja vadītāja Daira Mališeva, kura pasniedza LVF balvas un medaļas. Kā ierasts, uz sacensībām bija ieradies arī kādreizējais LVF prezidents Kārlis Greiškalns, kurš klātienē apmeklēja visas sacensību vietas, kā arī piedalījās apbalvošanas ceremonijā.

Apbalvošana sākās ar visu klātesošo ovācijām par šī gada centrālo notikumu senioru volejbolā- Latvijas volejbola čempionātu senioriem vīriešiem un seniorēm sievietēm. Čempionātu organizē LVF senioru komisija sadarbībā ar LVF.

Šogad “Sēlijas kausā” dāmu 35+ grupā kausu izcīnīja Rīgas volejbolistes Ingrīda Maļinovska, Aigida Sinkēviča, Antra Enkure, Anita Gulbe, Inga Freidenberga, Jeļena Ceplīte, Aiga Fogele, Laila Baltcere. Sudraba medaļas - Litenes sieviešu komandai, bronza- Daugavpils novada volejbolistēm. Par perspektīvāko spēlētāju tika atzīta Rīgas volejboliste Jeļena Ceplīte. Dāmu 45+ grupā Sēlijas kausu izcīnīja Saulkrastu volejbolistes Sandra Korne, Sigita Kaupēne - Purīte, Gunita Ķīvīte, Gunta Asme, Līga Āna, Solveiga Teclofa, Karīna Putniņa. Sudraba medaļas izcīnīja Aknīstes volejbolistes. Trešajā vietā un bronzas medaļas -  Bauskas volejbolistēm. Labākā volejboliste šajā grupā - Solveiga Teclofa.  Vīru 40+ grupā kausu un zelta medaļas no Neretas novada izglītības darba speciālistes Žannas Miezītes rokām saņēma Daugavpils novada “Červonkas” volejbolisti A.Adamovičs, V. Jurajavs, J.Ozerskis, E.Rudovičs, J.Gridasovs, S.Savenkovs, V.Maskaļenko. Sudrabu izcīnīja Rīgas komandas “Aparāts” volejbolisti, bronza - Krāslavas komandai. Meistarīgākais spēlētājs- Aigars Dīriķis (“Aparāts”). Vīru 50+ grupā zeltu un kausu izcīnīja Daugavpils novada volejbolisti Juris Ločmelis, Juris Lauskis, Ilmārs Rutkovskis, Ivans Tereščenkovs, Oļegs Maļinovskis, Andrejs Ivanovs, Jevgēnijs Stepanko. Sudraba godalgas - Bauskas volejbolistiem, savukārt bronzas medaļas - Neretas komandai.  Labākais spēlētājs – Guntis Mašinskis no Bauskas komandas. Sēlijas kausa 15.turnīra izcīņā piemiņas veltes un balvas saņēma visas 28 volejbolistu komandas. Pēc smagām spēlēm visas dienas garumā sportisti pulcējās kopīgā atpūtas pasākumā Neretas kultūras namā.

Vēlos pateikt paldies visiem organizēšanā iesaistītajiem-  Arvīdam Kviesim, Rolandam Klibiķim, Aldai Šustiņai, Laimai Grebskai, Kārlim Greiškalnam, Andrim Baldunčikam, Jānim Dimitrijevam, Guntim Libekam, Vijai Dzenei, galvenajiem tiesnešiem un, protams, visiem volejbolistiem!

 

Imants Silavs


Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 07 Marts 2017 11:52

Seko mums

Paziņojums

Mājaslapas iepriekšējo versiju varat aplūkot šeit.

No putna lidojuma

Laika ziņas

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
2678966
Šodien
Šajā mēnesī
Kopā
4855
138708
2678966

Sadarbība